+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dotace na klíč

Klíčová slova: Zelená úsporám, dotace, zateplení, okna, kotle

E-mail: dotace@email-box.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2009

Popis: Komplexní řešení žádosti o dotace v rámci programu Zelená úsporám na zateplování, okna a dveře, tepelná čerpadla, kotle na biomasu, solární kolektory aj. Spolupráce s kvalifikovanými odborníky v oblasti Evropských fondů a dotací, zajišťování poradenství a zpracovávání projektů finančních žádostí o dotace na klíč.

Web: www.dotacenaklic.cz

Další související informace

MTM Stavby, s.r.o.

revitalizace, zateplení, poradenství – Zabýváme se revitalizací obytných domů, zateplování objektů, komplexním poradenstvím od A do Z a nabízíme značkové výrobky vyrobené s nejvyšší pečlivostí z kvalitních materiálů.

Plastová okna

plastová, okna – Plastová okna pro moderní domy. Dlouhá životnost a úspory energie, to jsou přednosti plastových oken. Proto najdou využití, při rekonstrukci a zateplení domu nebo fasády. Jsou součástí kompletního zateplení včetně úsporných oken pro nízkoenergetické domy.

Cefeus stavby

Stavby Olomouc, rekonstrukce Olomouc, zateplení – Firma Cefeus provádí kompletní hrubé stavby, dokončuje hrubé stavby a v portfoliu má samozřejmě i odborné rekonstrukce domů, bytů či chat a zateplování certifikovanými systémy WEBER-TERRANOVA, STOMIX, SAKRET, BASF nebo PRINCE COLOR.

Načítání trvalo 0.0793 sekund.