+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Drevodom dřevěné domy

Klíčová slova: Drevodom , dřevěné stavby, stavba ze dřeva, stavby

E-mail: drevodom.spam@yahoo.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2011

Popis: Drevodom Orava Vám nabízí bohatou nabídku dřevěných staveb. Srubové celoročně obyvatelné chaty, rekreační chaty ale i zahradní domky. Připravíme pro Vás různé i atypické konstrukce dle představ a termínů.

Web: www.drevodom.sk

Další související informace

Zedníci.cz

zedníci, stavby, rekonstrukce, fasády, sádrokarton – Na stránkách WWW.ZEDNICI.CZ se dozvíte více o našich činnostech v oblasti stavebních prací od pronájmu pracovních sil, přes rekonstukce až po kompletní stavby. Základní představu si uděláte pomocí našeho ceníku prací.

Stavba rodinných domků

rodinné domky, pozemky, reality, stavby,Hradištko – RDMP GROUP s.r.o. je účelově založená rodinná developerská a stavební společnost. Orientuje se v hlavní míře na výstavbu rodinných domků na Praze-západ, zejména v Masečíně a na Hradištku pod Medníkem. Rodinné domky společnost realizuje na vlastních pozemcích, které za tím účelem nakupuje. Výstavbu financuje kompletně z vlastních zdrojů a k prodeji nabízí již zcela dokončené a kolaudované stavby.Při prodeji nemovitostí zajišťuje společnost komplexní právní servis a nabízí i spolupráci při řešení financování pomocí hypotečních nebo jiných úvěrů a půjček.

Načítání trvalo 0.0527 sekund.