+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Drevodom dřevěné domy

Klíčová slova: Drevodom , dřevěné stavby, stavba ze dřeva, stavby

E-mail: drevodom.spam@yahoo.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2011

Popis: Drevodom Orava Vám nabízí bohatou nabídku dřevěných staveb. Srubové celoročně obyvatelné chaty, rekreační chaty ale i zahradní domky. Připravíme pro Vás různé i atypické konstrukce dle představ a termínů.

Web: www.drevodom.sk

Další související informace

Domy DENNERT

domy na klíč, montované domy, stavby, rodinné domy – Stavíme montované nízkoenergetické rodinné domy na klíč ICON. Stavíme i individuální rodinné domy, stavby, komerční a bytové stavby pro vlastní dokončení ALFA. Dodáváme - sklepy, komíny a garáže. Firma DENNERT má ve stavebnictví dlouholeté zkušenosti a to od roku 1933. DENNERT působí po celé Evropě a od roku 2006 na českém a od roku 2009 na slovenském trhu. Naší stavební technologií je lehčený beton.

Rudolf Richter

projekce, projektant, stavby – Projekční kancelář „RICHTER“ se zabývá architektonickými návrhy a studiemi, prováděním všech stupňů stavební projektové dokumentace a návrhy interiérů. Projekční kancelář „RICHTER“ se zabývá architektonickými návrhy a studiemi, prováděním všech stupňů stavební projektové dokumentace a návrhy interiérů.

Načítání trvalo 0.0666 sekund.