+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Drevostavar

Klíčová slova: dřevostavby, montaž dřevostaveb,altanu,pergol atd.

E-mail: drevostavarik@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2013

Popis: Jsme tesařska parta zabývající se výstavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb,altanu,pergol,teras, garažovych stani a td...Naší předností jsou bohaté zkušenosti, řemeslná zručnost pracovníků, solidní jednání a především krátký časový úsek od zadání stavby až po její konečnou realizaci. O kvalitách našich služeb svědčí vzrůstající zájem o rodinné domy postavené naší partou. Všem klientům nabízíme spolehlivý servis, profesionální péči, odborné poradenství a pružnou realizaci požadavků. Jsme připraveni Vám postavit Váš dům či jiný objekt systémem moderních dřevostaveb. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Web: www.drevostavar.cz/

Další související informace

Agentura bydlení

dřevostavby, montované domy – Provádíme výstavbu rodinných domů na klíč - montované domy, nízkoenergetické a inteligentní dřevostavby, zděné domy, drobné podzemní stavby, montované dvojdomky, bytové domy. Program Bydlení pro mladé a seniory. Pořadatel Veletrhu bydlení a volného času na Vysočině.

Suchá výstavba a půdní ve

sádrokartony brno, montáž sádrokartonu – Firma VRBMONT s.r.o. zajišťuje kompletní práce v oblasti suché výstavby, rekonstrukce půdních prostor, montáží střešních oken a sádrokartonářských prací. Společnost má mnohaleté zkušenosti a její pracovníci jsou mimo jiné proškoleni na montáž protipožárních a akustických systému německé firmy Lafarge.

Načítání trvalo 0.0632 sekund.