+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby - Palis Plzeň

Klíčová slova: dřevostavby, dřevostavba, nízkoenergetické

E-mail: palis.plzen@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2010

Popis: Stavíme nízkoenergetické domy ze dřeva, rekreační chaty, penziony, klubovny, školy, výrobní a skladové haly, altány, pergoly, přístřešky pro auta, šatny a další bytové a nebytové stavby. Nabízíme široký sortiment zahradního nábytku, kůlů, palisád, domků na nářadí a zahradní archutektury. Navrhneme a zrealizujeme dětská hřiště, prolézačky a houpačky pro děti. Vše pro dřevěné domy a dřevostavby.

Web: www.palis.cz

Další související informace

Agentura bydlení

dřevostavby, montované domy – Provádíme výstavbu rodinných domů na klíč - montované domy, nízkoenergetické a inteligentní dřevostavby, zděné domy, drobné podzemní stavby, montované dvojdomky, bytové domy. Program Bydlení pro mladé a seniory. Pořadatel Veletrhu bydlení a volného času na Vysočině.

Projekty domů

Dřevostavby, dřevostavby na klíč – Stavební firma Staing s.r.o. pro Vás zajistí vypracování projektové dokumentace nízkoenergetického domu, dřevostavby. Součástí projektové dokumentace rodinného domu, dřevostavby je napojení na dostupné inženýrské sítě. Projektovou dokumentaci a vyřízení stavebního povolení při realizaci domu dodáváme zdarma.

Načítání trvalo 0.0655 sekund.