+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby, rodinné domy

Klíčová slova: dřevostavby

E-mail: info@nicewood.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2011

Popis: Společnost Nice Wood se specializuje na kvalitní dřevostavby a montované stavby. Nabízíme atraktivní pevnou cenu, zaručujeme ekologičnost "provozu". Součástí našich služeb je i vyřízení stavebního povolení.

Web: www.nicewood.cz

Další související informace

Dřevostavby na klíč

nízkoenergetické domy, dřevostavby na klíč – DOMY START, a.s. je společnost, která se zabývá developingem, projektováním a výstavbou dřevěných rodinných domů, řadových domů. Dále zpracováváme vazby, krovy, altány a ostatní tesařské produkty dle požadavků klientů s milimetrovou přesností na CNC pětiosém obráběcím centru.

Dřevostavby Olomouc, Mont

Dřevostavby Olomouc, Montované stavby – dřevostavby Olomouc a a.s, naší hlavní činností jsou dřevostavby, montované rodinné domy, nízkoenergetické a pasivní domy, montované dřevostavby a to v různé fázi rozestavěnosti. Dřevostavby a.s. Olomouc nabízí kompletní dodání typizovaných i individuálně projektovaných rodinných domů dřevostaveb, montovaných domů, nízkoenergetických a pasivních domů

Nízkoenergetické a pasivní domy

dřevostavby, dřevostavby na klíč, nízkoenergetické – Naší specializací jsou nízkoenergetické a pasivní domy se sendvičovým konstrukčním systémem. U návrhu stavby vše začíná, základem je tedy kvalita projektu, a proto se při projekci snažíme každému zákazníku vyjít vstříc, ať už jsou jeho požadavky na klasický či moderní rodinný dům. Naše kancelář v první řadě dbá na ekonomickou a energetickou hodnotu stavby, na které se v poslední době nejvíce klade důraz. Stavba na klíč. - Přenechte všechny vaše starosti kolem bydlení na nás. Taurushaus je specialistou na nízkoenergetické domy, projekci rodinných domů a úsporu energií. Věřte odborníkům, kteří odvádí kvalitně svou práci a starají se o vaše spokojené bydlení.

Načítání trvalo 0.0659 sekund.