+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby, rodinné domy

Klíčová slova: dřevostavby

E-mail: info@nicewood.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2011

Popis: Společnost Nice Wood se specializuje na kvalitní dřevostavby a montované stavby. Nabízíme atraktivní pevnou cenu, zaručujeme ekologičnost "provozu". Součástí našich služeb je i vyřízení stavebního povolení.

Web: www.nicewood.cz

Další související informace

Dřevostavby na klíč JETAS

Montované, levné dřevostavby na klíč, dřevěné domy – Firma Dřevostavby JETAS s.r.o. nabízí levné montované nízkoenergetické dřevostavby na klíč či na zakázku. Firma má k dispozici pilu u Benešova u Prahy, kde lze koupit polotovary ze dřeva nebo v základu opracované dřevo k dalšímu zpracování a využití. Firma JETAS s.r.o. dělá základy k dané dřevostavbě, obvodové stěny tzv. plášť domu i střechy, komíny a ostatní doplňky k domům na klíč. Nízkoenergetické dřevostavby jsou stavěny v krátkých časových termínech a jsou levné.

Dřevostavby na klíč

nízkoenergetické domy, dřevostavby na klíč – DOMY START, a.s. je společnost, která se zabývá developingem, projektováním a výstavbou dřevěných rodinných domů, řadových domů. Dále zpracováváme vazby, krovy, altány a ostatní tesařské produkty dle požadavků klientů s milimetrovou přesností na CNC pětiosém obráběcím centru.

Načítání trvalo 0.1119 sekund.