+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby, zateplení

Klíčová slova: Dřevostavby, zateplení, VEXTA

E-mail: info@vexta.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ??jna 2013

Popis: Umíme postavit rodinný domů do 2 měsíců. Ano naše dřevostavby vám vyrostou přímo před očima. Díky použitým technologiím jsou naše dřevostavby spolehlivé a za nízké ceny. Dřevostavby VEXTA realizujeme na klíč. Jsme stabilní a spolehlivá firma, která svým zákazníkům nabízí své služby jako je výměna oken a zateplení již od roku 2000.

Web: www.vexta.cz

Další související informace

Levné montované dřevostav

Montované dřevostavby, Montované domy, – Nabízíme levné montované dřevostavby s cenou již do jednoho milionu korun s možností stavby na klíč.Montované domy jsou levné, kvalitní, ekologické a mají skvělé tepelně-izolační vlastnosti. Rachlá realizace

KP Keramika

zateplení, domy na klíč – Rodinné domy na klíč, rekonstrukce bytů , domů, koupelen. Veškeré stavební práce, prodej stavebnin, oken, zateplování fasád. Komplexní stavební činnost, poradenství, zprostředkování hypoték, stavební dozor.

Zednické práce

zednické, stavební, koupelna, zateplení, stavba,rd – Nabízíme stavební a zednické práce. Od výstavby rodinných domů, garáží, přes přestavbu bytových jader až po rekonstrukci interiérů - koupelny, kuchyně, schody, podlahy, obklady, adt. Pokrýváme Ústecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj a Prahu.

Načítání trvalo 2.2660 sekund.