+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby a nízkoenergetické domy

Klíčová slova: drevostavby,domy,rodinné

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2012

Popis: Splňte si svůj životní sen a nechte si vystavět rodinné domy libovolného tvaru, vzhledu a zpracování. Okuste špičkové služby, které Vám mohou být nabídnuty, pakliže zatoužíte vlastnit jedinečné a precizně zhotovené dřevostavby. Nepodceňujte moderní výstavbu rodinných objektů, jejichž základem budou přesné a velice důmyslné projekty dřevostaveb.

Web: www.sbsdomy.cz

Další související informace

NORDSTAV a.s.

dřevostavby,domy na klíč – Provádíme kompletní stavební práce, od inženýrské a projekční činnosti až po realizaci. Kromě klasického pozemního stavitelství jsou naší další specializací rodinné domy na klíč a dřevostavby. Z nabídkového listu vybíráme - inženýrská činnost, projekční činnost, bytová, nebytová a průmyslová výstavba, rekonstrukce, inženýrské sítě, rodinné domy na klíč, zděné, dřevostavby, nízkoenergetické a montované domy.

Dřevostavby HAASFERTIGBAU

dřevostavby,rodinné domy,montované domy – Dřevostavby na klíč. Montované rodinné domy, jednopodlažní bungalovy, nízkoenergetické domy, střešní konstrukce, průmyslové haly, sportovní haly a komerční stavby. Vyrábíme vlastní dřevostavební prvky a materiály.

Nízkoenergetické domy

dřevostavby, montované domy, rodinné domy na klíč – Současná společnost DAM-STAVBY s.r.o. vznikla z původní společnosti Blanická truhlárna s.r.o, která se od 18.7.1995 zabývá výrobou a zpracováním dřeva od nákupu kulatiny až po výrobu montovaných domků. V počátku se převážná produkce společnosti orientovala na pořez kulatiny, prodej řeziva a jeho sušení včetně výroby drobných konstrukcí a přířezového materiál od roku 1998 se společnost začala zabývat výrobou a montáží hrubých montovaných domů na bázi dřevomodulů.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.