+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby a nízkoenergetické domy

Klíčová slova: drevostavby,domy,rodinné

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2012

Popis: Splňte si svůj životní sen a nechte si vystavět rodinné domy libovolného tvaru, vzhledu a zpracování. Okuste špičkové služby, které Vám mohou být nabídnuty, pakliže zatoužíte vlastnit jedinečné a precizně zhotovené dřevostavby. Nepodceňujte moderní výstavbu rodinných objektů, jejichž základem budou přesné a velice důmyslné projekty dřevostaveb.

Web: www.sbsdomy.cz

Další související informace

www.projektovedomy.cz

domy, firmy, zahrad, úvěr, interier, exterier – Začala nová éra bydlení - přinášíme full servis pro uživatele, který staví či zařizuje své bydlení. Služby, které poskytujeme: největší katalog rodinných domů, prohlídky domů, články o bydlení, pozemky, informace pro hypotéky, pojištění, úvěr na bydlení, vyberete si správné firmy pro realizace interiérů, exteriérů, zahrad. Zaregistrujte se do 20. května na www.projektovedomy.cz a ohodnoťte domy - zařadíte se do soutěže o Ford Fusion za 1 korunu !!

Rodinné domy Nebory

domy, rodinný dům, výstavba rodinného domu, bydlen – Představuje se Vám soubor rodinných domů určených k prodeji, v lokalitě Třinec - Nebory. Lokalita Nebory patří územně pod město Třinec a nachází se ve východní části Slezska, v malebném podhorském prostředí. Z místa je výhled na horské panorama Moravskoslezských Beskyd, kde dominantou se svými 1032 m nad mořem, je vrch Javorový.

Nízkoenergetické domy

dřevostavby, montované domy, rodinné domy na klíč – Současná společnost DAM-STAVBY s.r.o. vznikla z původní společnosti Blanická truhlárna s.r.o, která se od 18.7.1995 zabývá výrobou a zpracováním dřeva od nákupu kulatiny až po výrobu montovaných domků. V počátku se převážná produkce společnosti orientovala na pořez kulatiny, prodej řeziva a jeho sušení včetně výroby drobných konstrukcí a přířezového materiál od roku 1998 se společnost začala zabývat výrobou a montáží hrubých montovaných domů na bázi dřevomodulů.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.