+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby HK

Klíčová slova: Dřevostavba, dřevostavba na klíč, hrubá stavba

E-mail: info@drevostavbyhk.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2010

Popis: Naše firma se specializuje na výstavbu nízkoenergetických rodinných domů. Naše nabídka zahrnuje rychlé, kvalitní, levné a energeticky nenáročné bydlení. Dle přání zákazníka nabízíme výstavbu kompletního rodinného domu na klíč nebo jen hrubé stavby.

Web: www.drevostavbyhk.cz

Další související informace

Madera Teco - dřevostavby

dřevostavba, dům na klíč, dřevěná stavba – Realizace dřevostaveb na klíč. Stavba rodinných a nízkoenergetických dřevěných domů. Instalace a prodej eurooken a dveří. Práce se sádrokartonem, realizace sádrokartonových řešení. Projektování stavby a poradenství.

Kachliarstvo Halás

krb, krby, pec, pece – Návrh, realizácia, dodávka, rekonštrukcia a kompletný servisom vykurovacích telies ako sú krby, kozuby, kachlové pece a sporáky. ôsobíme na celom území Slovenska, takisto aj v susedných štátoch, najmä v Českej republike a Rakúsku.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.0893 sekund.