+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby HK

Klíčová slova: Dřevostavba, dřevostavba na klíč, hrubá stavba

E-mail: info@drevostavbyhk.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2010

Popis: Naše firma se specializuje na výstavbu nízkoenergetických rodinných domů. Naše nabídka zahrnuje rychlé, kvalitní, levné a energeticky nenáročné bydlení. Dle přání zákazníka nabízíme výstavbu kompletního rodinného domu na klíč nebo jen hrubé stavby.

Web: www.drevostavbyhk.cz

Další související informace

Rodinné domy na klíč, dře

dřevostavba, nízkoenergetický, dům, na klíč, rodin – Nabízíme výstavbu nízkoenergetických domů na klíč, dřevostavby, zděné stavby. Stavby provádíme včetne základové desky, nebo jen hrubé stavby. Vypracování projektové dokumentace. Služby stavbyvedoucího a stavebního dozoru. Individuální plán výstavby.

Dřevostavby Jan Nosálek

dřevostavba,energetický,nízkoenergetický,pasivní – Projekce a provádění moderních dřevostaveb a pasivních domů. Firma se zabývá cca. 10 let konstrukcí moderní dřevostavby pomocí rámové konstrukce, která je velmi přizpůsobivá všem požadavkům architektů a projektantů. Rovněž trvalé sledujeme trendy vývoje nízkoenergetických dřevostaveb, realizujeme nízkoenergetické domy až pasivní domy.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Načítání trvalo 0.2712 sekund.