+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby Jan Nosálek

Klíčová slova: dřevostavba,energetický,nízkoenergetický,pasivní

E-mail: nos@dumzprirody.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2011

Popis: Projekce a provádění moderních dřevostaveb a pasivních domů. Firma se zabývá cca. 10 let konstrukcí moderní dřevostavby pomocí rámové konstrukce, která je velmi přizpůsobivá všem požadavkům architektů a projektantů. Rovněž trvalé sledujeme trendy vývoje nízkoenergetických dřevostaveb, realizujeme nízkoenergetické domy až pasivní domy.

Web: www.dumzprirody.cz/

Další související informace

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

FK Bau, a.s.

inženýrské sítě, vodovody, kanalizace, plynovody,c – Inženýrských sítě, vodohospodářské a ekologické staveby, vodovody, kanalizace, plynovody, komunikace, zemní práce. Inženýrských sítě, vodohospodářské a ekologické staveby, vodovody, kanalizace, plynovody, komunikace, zemní práce.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Načítání trvalo 0.2061 sekund.