+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby Jan Nosálek

Klíčová slova: dřevostavba,energetický,nízkoenergetický,pasivní

E-mail: nos@dumzprirody.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2011

Popis: Projekce a provádění moderních dřevostaveb a pasivních domů. Firma se zabývá cca. 10 let konstrukcí moderní dřevostavby pomocí rámové konstrukce, která je velmi přizpůsobivá všem požadavkům architektů a projektantů. Rovněž trvalé sledujeme trendy vývoje nízkoenergetických dřevostaveb, realizujeme nízkoenergetické domy až pasivní domy.

Web: www.dumzprirody.cz/

Další související informace

Dřevostavby

montáže, rekonstrukce, dřevostavby, půdní vestavby – LESA MONTERO s.r.o. Je stavební společnost zabývající se montážemi a rekonstrukcemi dřevostaveb, půdními vestavbami a doplňky ze dřevěných prvků. Specializujeme se na rekonstrukce domu OKAL. Naší výhodou je perfektní znalost konstrukce a technologie domu a to nám umožňuje rychle, bezpečně a kvalitně provádět veškeré úpravy s vaším domem.

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.2039 sekund.