+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby Jan Nosálek

Klíčová slova: dřevostavba,energetický,nízkoenergetický,pasivní

E-mail: nos@dumzprirody.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2011

Popis: Projekce a provádění moderních dřevostaveb a pasivních domů. Firma se zabývá cca. 10 let konstrukcí moderní dřevostavby pomocí rámové konstrukce, která je velmi přizpůsobivá všem požadavkům architektů a projektantů. Rovněž trvalé sledujeme trendy vývoje nízkoenergetických dřevostaveb, realizujeme nízkoenergetické domy až pasivní domy.

Web: www.dumzprirody.cz/

Další související informace

Termoizolační nátěry Maxi

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Antikondenzační a termoizolační nátěr Maxitherm je vhodný jako povrchová úprava fasád i interieru. Díky svým termoizolačním vlastnostem sníží náklady na vytápění i klimatizace v létě a zároveň zabraňuje kondenzování vlhkosti ve zdivu a tedy i tvorbě plísní.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Sruby

sruby, kanadské sruby – Kanadské sruby od tesařství Jiří Urban s 5-ti letou záruční dobou a servisem. Návrhy a projekty srubových domů. Dále nabídka zahradních domů a zahradního nábytku. Firma byla založena v r. 1994. Výstavba srubových domů na klíč.

Načítání trvalo 0.2151 sekund.