+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby Liberec

Klíčová slova: Dřevostavby, Dřevostavby Liberec, Krovy, Garážová

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2011

Popis: Zhotovujeme dřevostavby ve vysoké kvalitě dle požadavků zákazníka. Před realizací dřevostavby tedy vytvoříme na základě konzultace s klientem její návrh a posléze přistoupíme k realizaci dřevostavby.

Web: www.krovy-cnc.cz

Další související informace

Vrata.eu - křídlová garáž

křídlová garážová vrata, rolovací garážová vrata, – Web výrobce garážových vrat zaměřený především na produkty jako jsou křídlová garážová vrata, rolovací garážová vrata, sekční garážová vrata. Naleznete zde informace o problematice garážových vrat od českého certifikovaného výrobce Almma.

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata – Výklopná garážová vrata, zateplená garážová vrata, výklopná garážová vrata pozinkovaná, garážová vrata křídlová. Široký výběr z garážových vrat ( garážová vrata pozinkovaná, garážová vrata křídlová, dvoukřídlá a výklopná garážová vrata ), zabezpečena proti korozi chlorkaučukovou barvou, s možností zateplení.

Garážová vrata - Brány

garážová vrata, vrata, brána, sekční vrata, – Garážová vrata a brány za bezkonkurenční ceny. Firma Petr Pahorecký nacházející se nedaleko Vimperka (okres Prachatice) v jižních Čechách. Nepreferujeme pouze jižní Čechy, ale zaměřujeme se na celou Českou republiku a to za nízkých nákladů na dopravu. Spolupracuje s českou firmou vyrábějící garážová vrata s kvalitou dle evropských standardů. Proto je cena našich vrat tak nízká a hlavně přijatelná. Zabýváme se převážně zakázkovou výrobu posuvných samonosných bran, posuvných pojezdových bran a křídlových bran, které je možno osadit automatickými pohony. Na přání zákazníka je možno provést stavbu brány "na klíč" (tzn. zaměření, zemní práce, betonové práce, výroba a montáž brány, elektroinstalace, naprogramování a seznámení s obsluhou). Tedy neváhejte a podívejte se na naše stránky www.ppahorecky.cz, kde si můžete vybrat jaké jen budete chtít.

Načítání trvalo 9.2341 sekund.