+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby Liberec

Klíčová slova: Dřevostavby, Dřevostavby Liberec, Krovy, Garážová

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2011

Popis: Zhotovujeme dřevostavby ve vysoké kvalitě dle požadavků zákazníka. Před realizací dřevostavby tedy vytvoříme na základě konzultace s klientem její návrh a posléze přistoupíme k realizaci dřevostavby.

Web: www.krovy-cnc.cz

Další související informace

Vladimír Bošek

žaluzie, rolety, markýzy, okna, garážová vrata, – Nabízíme výrobu a prodej kvalitních žaluzií, rolet a markýz. Dále prodáváme okna a garážová vrata včetně těsnění oken a polstrování. Naše firma byla založena v roce 1992, kdy hlavní náplní byla montáž stínící techniky. V roce 1997 jsme přešli na vlastní výrobu. V současné době mají naši zákazníci na výběr kromě mnoha druhů žaluzií také sítě proti hmyzu, lamelové dveře, těsnění, polstrování dveří, látkové rolety, záclonové tyče a spoustu jiných bytových doplňků. Nyní máme 20 zaměstnanců a své výrobky rozvážíme 70 firmám po celé republice. V našem regionu montujeme také rolety a garážová vrata.

COMPACT

garážová vrata, průmyslová vrata – Jsme specialisté na garážová vrata, vjezdové brány, průmyslová vrata a další sortiment z oblasti vratové a dveřní techniky. Autorizované zastoupení Hormann.Jsme specialisté na garážová vrata, vjezdové brány, průmyslová vrata a další sortiment z oblasti vratové a dveřní techniky. Autorizované zastoupení Hormann.

Garážová vrata

Garážová vrata – Sekční garážová vrata Hörmann jsou žádaným typem vrat zejména do nových zateplených garáží. Jsou vyráběna přímo na míru a splňují nejvyšší požadavky uživatele.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.