+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby Liberec

Klíčová slova: Dřevostavby, Dřevostavby Liberec, Krovy, Garážová

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2011

Popis: Zhotovujeme dřevostavby ve vysoké kvalitě dle požadavků zákazníka. Před realizací dřevostavby tedy vytvoříme na základě konzultace s klientem její návrh a posléze přistoupíme k realizaci dřevostavby.

Web: www.krovy-cnc.cz

Další související informace

Vrata garážová a sekční

vrata, garážová vrata, sekční vrata, pohony vrat, – Sekční garážová vrata a průmyslová vrata přímo od výrobce KRUŽÍK s.r.o. Výroba ocelových a hliníkových vrat přesně na míru včetně pohonů, příslušenství, vratových těsnění, vyrovnávacích můstků apod.

Penzion Bílý Mlýn

restaurace, penzion, Liberec, Bílý Mlýn, – Bílý Mlýn má výbornou polohu pro lyže i cyklistiku v Jizerských horách i na Ještědu, firemní klienti ocení klid a soukromí. K dispozici je salonek pro 30 osob (firemní školení, svatební hostiny), wi-fi připojení k internetu, letní terasa, dětské hřiště.

Nízkoenergetické a pasivní domy

dřevostavby, dřevostavby na klíč, nízkoenergetické – Naší specializací jsou nízkoenergetické a pasivní domy se sendvičovým konstrukčním systémem. U návrhu stavby vše začíná, základem je tedy kvalita projektu, a proto se při projekci snažíme každému zákazníku vyjít vstříc, ať už jsou jeho požadavky na klasický či moderní rodinný dům. Naše kancelář v první řadě dbá na ekonomickou a energetickou hodnotu stavby, na které se v poslední době nejvíce klade důraz. Stavba na klíč. - Přenechte všechny vaše starosti kolem bydlení na nás. Taurushaus je specialistou na nízkoenergetické domy, projekci rodinných domů a úsporu energií. Věřte odborníkům, kteří odvádí kvalitně svou práci a starají se o vaše spokojené bydlení.

Načítání trvalo 3.2798 sekund.