+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby Ostrava

Klíčová slova: dřevostravby,dřevostavby Ostrava

E-mail: rodinne-drevostavby@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2012

Popis: Dřevostavby Ostrava - poskytujeme veškeré služby spojené se stavbou dřevostavby nebo domu. Od náčrtu, 3D vizualizace projektu, přes vyřízení veškerých povolení, stavbu základové desky až po finální dokončení dřevostavby.

Web: www.rodinne-drevostavby.cz

Další související informace

Restaurace Pod muzeem

restaurace, pod muzeem, muzeum, v ostravě, ostrava – Restaurace Pod muzeem se nachází v suterénu historické budovy Ostravského muzea na Masarykově náměstí v centru Ostravy. Polední menu, soukromé akce, večírky. V příjemném prostředí bývalé ostravské radnice si můžete dopřát gastronomický zážitek a vybrat z nabídky jídel a nápojů české i mezinárodní kuchyně.

Vedení účetnictví Ostrava

Vedení účetnictví Ostrava, účetní Ostrava – Účetnictví a daně jsou nedílnou součástí činnosti každého podnikatele. Podle průzkumů ministerstva financí stráví osoba samostatně výdělečně činná a majitel malé firmy více než jednu třetinu svého pracovního času právě účetnictvím. Z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili tyto stránky, kde naleznete nejdůležitější informace o našich službách v oboru účetnictví a daňové správy v Ostravě.

Rodinné domy

pokrývačství, tesařství, pokrývači ostrava – Zabýváme se stavbami od standardních kategorií až po stavby luxusního charakteru. Stavíme ze všech druhů materiálů, dle přání zákazníků, zdarma poskytujeme konzultace o výběrech materiálů, které vychází z našich letitých zkušeností. Zdarma přijedeme a zhotovíme cenový návrh stavby, zajistíme i projektovou dokumentaci.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.