+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby

Klíčová slova: montáže, rekonstrukce, dřevostavby, půdní vestavby

E-mail: lesamontero@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2011

Popis: LESA MONTERO s.r.o. Je stavební společnost zabývající se montážemi a rekonstrukcemi dřevostaveb, půdními vestavbami a doplňky ze dřevěných prvků. Specializujeme se na rekonstrukce domu OKAL. Naší výhodou je perfektní znalost konstrukce a technologie domu a to nám umožňuje rychle, bezpečně a kvalitně provádět veškeré úpravy s vaším domem.

Web: www.lesamontero.cz/

Další související informace

VOIS, a.s. - nízkoenerget

nízkoenergetické, démy, stavby, dřevostavby, vois – Zajišťujeme projekci a stavbu nízkoenergitických domů. Realizujeme dřevostavby na klíč, tesařské konstrukce, střechy a pergoly za použití moderních technologií a materiálů.

KSENA spol s.r.o. - rekon

rekonstrukce, přestavba, interiér, zedníci, – Provádíme rekonstrukce a přestavby interiérů – domů, bytů, koupelen, podkroví. Zajistíme obkladačské, zednické, sádrokartonářské a další řemeslné práce, včetně odvozu suti a stavebního odpadu. Zajišťujeme kompletní rekonstrukce interierů - zednické, dlaždické a obkladačské práce, bourací a sádrokartonářské práce. Na základě Vašich požadavků, případně pokynů Vašeho projektanta či architekta Vám dodáme kompletní stavební práce, od bourání starého zdiva a obkladů, po dláždění a obklady a suché i tradiční zdění. Samozřejmostí je zajištění odvozu suti a stavebního odpadu. S realizací vždy souvisí stěhování a kompletní úklid - mytí oken, dveří, podlah, čištění koberců a jiné práce, které lze u nás také objednat.

dřevostavby, bydlení

Bydlení, dřevostavby, nemovitosti – Bydlení, inspirace – články ze světa bydlení, styl, rady, články, nabídky, fotogalerie, diskuze. Hypotéky, byty, dřevostavby, nízkoenergetické domy, nemovitosti, navtivte nás portál plný tipů a triků.

Načítání trvalo 0.0528 sekund.