+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby

Klíčová slova: montáže, rekonstrukce, dřevostavby, půdní vestavby

E-mail: lesamontero@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2011

Popis: LESA MONTERO s.r.o. Je stavební společnost zabývající se montážemi a rekonstrukcemi dřevostaveb, půdními vestavbami a doplňky ze dřevěných prvků. Specializujeme se na rekonstrukce domu OKAL. Naší výhodou je perfektní znalost konstrukce a technologie domu a to nám umožňuje rychle, bezpečně a kvalitně provádět veškeré úpravy s vaším domem.

Web: www.lesamontero.cz/

Další související informace

Srubový dům

Srubové domy, dřevostavby, dřevo, Srub, sruby, sru – Naše firma se zabývá nejen výrobou, montáží a stavbou srubových domů, ale i stavbou menších srubů, jako např. dřevěných saun, welness srubů, chat a dřevěných doplňků. Dále se zabýváme výrobou parketových vlysů (přířezů).

dilenske-autovestavby

vestavby do aut, dílenské autovestavby, pevnostní – Hliníkové vestavby do aut Kombinované vestavby z oceli a hliníku Výsuvná podlaha, výsuvné desky do aut Nájezdové plošiny do aut Pevnostní podlahy do aut Montážní vestavby do vozidel můžou obsahovat zásuvky, police, vany, boxy, skříňky s dvířky, držáky na lahve, pracovní desky výsuvné nebo sklápěcí, perforované panely na nářadí, police na kufříky a další regály do aut a vozidel.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.