+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Drevotrend Slovakia

Klíčová slova: srub, drevostavba, drevodom, chata, dom, roubenka,

E-mail: drevotr@psg.sk

Datum vloľení do katalogu: 28. z??? 2011

Popis: Firma Drevotrend Slovakia spol. s r. o. vyrába drevené zrubové domy a chaty už od roku 1955. Vďaka svojmu patentovanému systému zrubu sa naše drevostavby stali originálnym riešením pre mnohých spokojných zákazníkov, ktorí uprednostňujú bývanie v drevených zrubových domoch. Naše zrubové domy a chaty majú jedinečný štýl, ktorý je vhodný pre klasickú architektúru drevostavieb a zároveň aj pre moderný štýl zrubových domov.

Web: www.drevotrend.sk

Další související informace

Koupelny Mareš

koupelny,rekonstrukce,rekonstrukce koupelny, – Koupelny by měly být pohodlné a příjemné. Každý z nás má jiný vkus, požadavky na pohodlí a proto i koupelny každého z nás budou jiné. Společnými silami vytvoříme návrh pro koupelny podle Vašich představ a Vašich finančních požadavků.

Jafran

jafran,ruční výkopové práce, technické služby, – jafran,ruční výkopové práce, technické služby,demolice,zámková dlažba,další služby,ploty,výkopy,stavební práce, základy pro stavbu rodinných domů, řezání dřeva,studny,technické služby,úklid veřejných prostranství

CHALUPY AKZ, s.r.o.

zrubovy dom, krov, strecha, drevostavba, drevodom – CHALUPY AKZ, s.r.o. sa zaoberá výrobou a montážou zrubových stavieb z guľatinového masívu, krovových konštrukcií vrátane pokládky krytiny, altánkov, záhradných sedení, prístreškov a.i. CHALUPY AKZ, s.r.o. sa zaoberá výrobou a montážou zrubových stavieb z guľatinového masívu, krovových konštrukcií vrátane pokládky krytiny, altánkov, záhradných sedení, prístreškov a.i.

Načítání trvalo 0.2413 sekund.