+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Drevotrend Slovakia

Klíčová slova: srub, drevostavba, drevodom, chata, dom, roubenka,

E-mail: drevotr@psg.sk

Datum vloľení do katalogu: 28. z??? 2011

Popis: Firma Drevotrend Slovakia spol. s r. o. vyrába drevené zrubové domy a chaty už od roku 1955. Vďaka svojmu patentovanému systému zrubu sa naše drevostavby stali originálnym riešením pre mnohých spokojných zákazníkov, ktorí uprednostňujú bývanie v drevených zrubových domoch. Naše zrubové domy a chaty majú jedinečný štýl, ktorý je vhodný pre klasickú architektúru drevostavieb a zároveň aj pre moderný štýl zrubových domov.

Web: www.drevotrend.sk

Další související informace

Betonové jímky, žumpy

betonové jímky, žumpy, septiky, retenční nádrže, – Vyrábíme betonové prefabrikáty - jímky, žumpy, septiky a nádrže včetně usazení a montáže. Nabízíme a montujeme velkoobjemové retenční nádrže pro zachycení vody a žumpy z dílů k rodinným domům. Komplexní služby při realizaci žump, septiků a jímek.

Ecobeton - hydroizolace stavebních materiálů

hydroizolace, beton, dřevo, cihly, kámen, ochrana, – Ecobeton se zabývá ochranou a trvanlivostí stavebních materiálů. Hydroizolace betonu, průmyslových podlah, cihel, kamenů a dřeva. Ecobeton nabízí díky použití vybraných surovin ekologicky efektivní řešení.

ADF plastová okna

plastová okna,vchodové dveře,dveře,střešní okna, – Prodej a montáž plastových oken,vchodových dveří,bezpečnostních dveří,interiérových dveří,střešních oken,střešních průlezů. Doplňků jako jsou žaluzie,parapety,sítě proti hmyzu.Samozřejmostí je doprava a likvidace starých oken zdarma.

Načítání trvalo 0.0906 sekund.