+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DURABAU s.r.o.

Klíčová slova: stavebné práce, stavebná činnosť, výstavba domov,

E-mail: bm.flames@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2011

Popis: stavebné práce, stavebná činnosť, výstavba domov, výstavba, rekonštrukcia, výstavba hál, výstavba budov, sanácie múrov, sanácie zosuvov, čističky vôd, výstavba sietí, výstavba privádzačov, výkopové práce

Web: www.durabau.sk

Další související informace

Jiří Polák

zemní práce, výkopové práce, terénní úpravy, – V Brně a okolí provádíme zemní a výkopové práce, terénní úpravy, výkopy základů a přípravné práce pro stavby. Pronájem strojů po dohodě Minibagr Komatsu PC20, Traktorbagr Komatsu WB 93 R-2, nakladač Libra 755, O&K L15, L20, válec Stavostroj VVW.

Malmen.cz - Malování a sa

malířské práce, malování, sádrokarton, lakýrnické – Společnost Rakweiss paint, s.r.o. nabízí malování, malířské práce, sádrokartony, rekonstrukce a úklidové práce. Garantujeme kvalitu na všechny malířské práce i na rekonstrukce a práce se sádrokartonem. Úklid po malování a po práci se sádrokartony.

ideálne bývanie

dom na kľúč, výstavba domu, projekt domu – Riešenie bývania s dôrazom na individuálne potreby - zabezpečenie pozemku, riešenia financovania výstavby, projektová dokumentácia a realizácia výstavby. Staviame murované aj montované domy. Technickým a technologickým vybavením riešime úsporné, nizkoenergetické aj pasívne stavby. Etapy dostavanosti máme v troch etapách - hrubá stavba, holodom alebo na kľúč.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.