+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DURST - vymývaný beton

Klíčová slova: Kolumbária,venkovní odpadkové koše

E-mail: web@durst.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2010

Popis: Naší hlavní pracovní náplní je výroba cementového zboží a umělého kamene především pro použití v městských zástavbách, zahradní a stavební architektura, kolumbária. V tomto oboru pracujeme již řadu let, nejsme žádní nováčci.

Web: www.durst.cz

Další související informace

nalcz - stavebnictví

Městský mobiliář, odpadkové koše, lavičky, stromov – Městský mobiliář, odpadkové koše, lavičky, stromové mříže, plastové poklopy a rámy, zátarasy, zábrany vjezdu, NAL garantuje nejnižší cenu ve střední a východní Evropě...Městský mobiliář, odpadkové koše, lavičky, stromové mříže, plastové poklopy a rámy, zátarasy, zábrany vjezdu, NAL garantuje nejnižší cenu ve střední a východní Evropě

Razítka na počkání

Razítka na počkání, vizitky na počkání, razítka – Vizitky a razítka na počkání nebo do druhého dne. Razítka textová, číslovací, datumová i reliéfní, razítka v tužce i dřevěná razítka. Vizitky ofsetové, knihtiskové, digitální, termotiskové, ražené horkou fólií, atd..

Dárkové koše pro vaše nej

dárkové koše – Také přemýšlíte, s jakým originálním dárkem přijít na oslavu narozenin, na kterou jste pozvaní? Čím a jak potěšit rodiče, nebo jakým dárkem rozradostnit blízkého přítele? Naše tipy a rady můžou vaše problémy vyřešit.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.