+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dveře a zárubně Praha

Klíčová slova: dveře, zárubně, dveře a zárubně, zárubně a dveře

E-mail: dolepraha@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2010

Popis: Levné dveře a zárubně do bytu, kanceláře, hotelu. Vchodové dveře, interiérové dveře, posuvné interiérové dveře a zárubně, bezpečnostní a protipožární dveře i zárubně. Dveře a zárubně rozličných rozměrů, dveře s výběrem barev a modifikací.

Web: dvere-a-zarubne.webnode.cz

Další související informace

IMPEX-DEKOR, s.r.o.

DVERE, STAVEBNÉ PUZDRÁ, SKLO, PODLAHY, KĽUČKY – Naša firma sa zaoberá distribúciou dverí, podláh, schodísk a okien vysokej kvality, určených pre náročného zákazníka. Zabezpečujeme rekonštrukčné práce a stavebné úpravy interiérov, montáž dverí, podláh, okien, sadrokartónu, tiež aplikácie klasických aj dekoračných omietok, maliarske práce a ďalšie.

Výroba schodísk, okien, balkónov atď

schody,schodiska,balkony,dvere,altanky – Stolárstvo - Zaoberáme sa výrobou okien, dverí, zárubní, schodísk, prahov, altánkov z masívu a vlastne všetkým čo interér nového, alebo aj staršieho domu alebo bytu potrebuje. Filozofiou spoločnosti je dodávať na trh drevené komponenty vysokej kvality s nápaditým dizajnom za prijateľnú cenu.

Reality Chorvatsko

Reality Chorvatsko, reality v Chorvatsku, reality – Reality Chorvatsko: zprostředkování nákupu a prodeje realit v Chorvatsku českým, slovenským a zahraničním klientům. Zajistíme osobní návštěvu vybrané reality v naší databázi či dodatečně vyhledáme nemovitost dle vašich požadavků.

Načítání trvalo 0.0772 sekund.