+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ecobeton - hydroizolace betonu a jiných stavebních materiálů

Klíčová slova: hydroizolace, izolace, beton, stavebnictvi, stavba

E-mail: info@izolace-ecobeton.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2011

Popis: Ecobeton se zabývá hydroizolací a trvanlivostí stavebních materiálů. Ochrana betonu, cihel, kamenů a dřeva, ochrana průmyslových podlah. Technologie evercrete. Norské patentované hydroizolační systémy na bázi vodního skla.

Web: www.ecobeton.com

Další související informace

Stavba

stavby, stavba, stavební firmy – Stavby - Služby pro bydlení Praha. Stránky pro zákazníky poptávající a firmy nabízející stavební práce. Rekonstrukce, renovace interiérů i exteriérů - Stavební práce na klíč. Provádíte stavební práce ? Základem úspěchu k navýšení obratu realizovaných zakázek je prezentace firmy na dobré webové adrese

MP-STAV s. r. o.

Lícové cihly, dveře, dekorativní, beton, stavební – Chcete,aby měl Váš domov originální vzhled? Široký výběr lícových cihel a dekorativních betonů vhodných jak do exteriéru, tak do interiéru. Krásné dveře z masivu. Nová vzorková prodejna v Českých Budějovicích, těšíme se na Vaši návštěvu!

Stavební práce - Švec

stavební práce, rekonstrukce staveb, stavba – Díky svým zkušenostem jsme schopen Vám nabídnout komplexní dodávky novostaveb a stavebních rekonstrukcí. Provádím rekonstrukce bytových i nebytových prostor, výstavbu nových rodinných domů, zahradní práce jako je např zahradní jezírka apod.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.