+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EKOEKO s.r.o.

Klíčová slova: projekce, vodní, hospodářství, projekční, kancelář

E-mail: kohout@ekoeko.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2011

Popis: Projektová a inženýrská kancelář činná v oblasti vodního hospodářství. Zhotovujeme projektové dokumentace všech stupňů pro vodovody, úpravny vod, kanalizace, čerpací stanice a čistírny odpadních vod.

Web: www.ekoeko.cz

Další související informace

FK Bau, a.s.

inženýrské sítě, vodovody, kanalizace, plynovody,c – Inženýrských sítě, vodohospodářské a ekologické staveby, vodovody, kanalizace, plynovody, komunikace, zemní práce. Inženýrských sítě, vodohospodářské a ekologické staveby, vodovody, kanalizace, plynovody, komunikace, zemní práce.

Dřevostavby

montáže, rekonstrukce, dřevostavby, půdní vestavby – LESA MONTERO s.r.o. Je stavební společnost zabývající se montážemi a rekonstrukcemi dřevostaveb, půdními vestavbami a doplňky ze dřevěných prvků. Specializujeme se na rekonstrukce domu OKAL. Naší výhodou je perfektní znalost konstrukce a technologie domu a to nám umožňuje rychle, bezpečně a kvalitně provádět veškeré úpravy s vaším domem.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.1953 sekund.