+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EKONOMSERVIS-stavby, a.s.

Klíčová slova: zateplení,fasáda,revitalizace,lodžie,balkony

E-mail: info@ekonomservis.com

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2011

Popis: Zateplováni. Revitalizace a regenerace panelových a bytových budov, lodžií, balkonů, fasád. Pozemní stavitelství. zateplení,fasáda,revitalizace,lodžie,tepelné izolace,zateplení fasády,rekonstrukce domů, balkony

Web: www.ekonomservis.com

Další související informace

Zasklívání lodžií a balko

lodžie, zasklívání, balkony, pergoly, rámové systé – Informace o zasklívání lódžií, balkonů a montáži těchto systémů. Bezrámové systémy montované na lodžie a jejich využití, výhody a možnosti zatepení domu. Firma s certifikáty na zasklení lodžie na panelových domech.

HST stav s.r.o.

odvodňovaci systémy, stavebni práce,revitalizace – Jsme obchodně - stavební společnost zabývající se především prodejem a distribucí odvodňovacích systémů. Provádíme také stavební práce, rekonstrukce objektů, revitalizace rodinných a panelových domů, stavby nízkoenergetických domů, stavební dozor.

Revitalizujte.cz - Portál

revitalizace, zateplení, portál poptávek – Na portálu revizalizujte.cz najdete nepřeberné množství poptávek specializovaných na revitalizace bytových domů a sídlišť. Naleznete zde poptávky na výměny oken, zateplení fasád, rekonstrukce střech a dalších prací.

Načítání trvalo 0.0694 sekund.