+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektrické vytápění

Klíčová slova: Elektrické vytápění, elektrické radiátory, kotle;

E-mail: info@aironline.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2014

Popis: Poskytujeme profesionální poradenství s návrhem moderních a úsporných řešení elektrického vytápění prostřednictvím celosvětově uznávané značky Gabarrón. Sortiment elektrického vytápění tvoří designové elektrické radiátory, olejové radiátory, elektrické kotle, akumulační kamna, akumulační radiátory, žebříkové radiátory do koupelen či infrazářiče. Elektrické topení přináší mnoho výhod, o kterých se s Vámi rádi podělíme.

Web: www.gabarron.cz

Další související informace

Profi nářadí Bosch

elektrické aku nářadí bosch metabo dewalt skil – Internetový obchod s nabízí profi elektrické a aku nářadí značky Bosch, Metabo, Dewalt a Skil a to jak pro profesionální řemeslníky, tak pro domácí dílny. Nářadí prochází neustálými inovacemi, aby uspokojilo požadavky zákazníků.

Elekt. invalidní vozíčky

invalidní vozíčky, elektrické invalidní vozíčky – Výhodný a zajímavý prodej elektrických vozíčků a skůtrů. Jste invalida, či se jen hůře pohybujete a přesto si chcete aktivně užívat života? Potřebujete si občas někam v okolí zajet - nakoupit, k lékaři či na návštěvu a chůze Vás už zmáhá? Jste na správné adrese.

Elektrické podlahové topení

topný kabel, podlahové vytápění, elektrické topení – Specializujeme se na produkty: topný kabel, podlahové vytápění, elektrické topení, samoregulační kabel, ochrana potrubí, teplá podlaha, teplá dlažba, topná folie, protizámrazová ochrana. Firma DASIX spol. s r.o. nabízí kompletní sortiment materiálů potřebný pro: podlahové vytápění a temperaci podlah, ochranu okapů před zamrzáním, ochranu potrubí před zamrzáním, ochranu před sněhem a náledím. Sídlo společnosti DASIX na ul. Kranichova 2062/11 ve Slezské Ostravě slouží zároveň jako vzorový dům pro všechny výše uvedené aplikace. Na místě jsou k vidění: instalace protizámrazové ochrany střešních žlabů a svodů, protizámrazová ochrana venkovního chodníku (zámkové dlažby), elektrické podlahové vytápění.

Načítání trvalo 0.0781 sekund.