+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elemonta s.r.o.

Klíčová slova: Elemonta Garážová vrata Vjezdové brány pohony

E-mail: vodicka@elemonta.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2009

Popis: Dodáváme a montujeme vratovou techniku jako npař. garážová vrata, průmyslová vrata, vjezdové brány, automatické pohony, závory. Dále pak slaboproudou techniku jako jsou elektronická zabezpečovací signalizace (EZS), kamerové systémy (CCTV či IP provedení). Dalším sortimentem je centrální vysávání.

Web: www.elemonta.cz

Další související informace

Garážová vrata, brány

garážová vrata, rolovací vrata, průmyslová vrata – Naše společnost Bareš s.r.o. dodává a montuje garážová a průmyslová vrata, posuvné nebo otočné brány, pohony vrat a bran. Dále také nabízíme doplňkové zámečnické práce. Vrata od společnosti Bareš jsou velmi pohodlná na ovládání. Základní vrata se ovládají ručně, ale není problém je dovybavit dálkovým ovládáním.

Garážová vrata

vratové systémy, garážová vrata, průmyslová vrata – Distributor garážových a průmyslových vrat či vjezdových bran dále pak pohonů vjezdových bran a závorových systémů včetně vysílačů a přijímačů, vratové systémy, garážová vrata, průmyslová vrata, vjezdové brány, pohony vjezdových bran, závorové systémy, vyrovnávací můstky, těsnící límce

DAVERIK

rolety; žaluzie; sítě proti hmyzu; garážová vrata – Výroba a prodej stínicí techniky. Předokenní rolety a garážová vrata, horizontální a venkovní žaluzie, markýzy, sítě proti hmyzu. Zdarma přijedeme, poradíme a zaměříme. Předokenní rolety a garážová vrata, horizontální a venkovní žaluzie.

Načítání trvalo 0.0519 sekund.