+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elemonta s.r.o.

Klíčová slova: Elemonta Garážová vrata Vjezdové brány pohony

E-mail: vodicka@elemonta.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2009

Popis: Dodáváme a montujeme vratovou techniku jako npař. garážová vrata, průmyslová vrata, vjezdové brány, automatické pohony, závory. Dále pak slaboproudou techniku jako jsou elektronická zabezpečovací signalizace (EZS), kamerové systémy (CCTV či IP provedení). Dalším sortimentem je centrální vysávání.

Web: www.elemonta.cz

Další související informace

Astrum Praha

garážová vrata Hormann,dvoukřídlá garážová vrata – Jsme autorizovaným partnerem společnosti Hörmann nabízíme: Sekční garážová vrata, Rolovací vrata, Bezpečnostní dveře, Pohony pro vrata, Okna a ploty. Značka Hörmann je dnes skutečným příslibem kvality s více než 70 roky zkušeností.

Vjezdové brány, vrata

Vjezdová vrata, Vjezdové brány, teleskopické brány – Vyrábíme a montujeme vjezdové brány na dálkové ovládání. Části bran zajíždí do sebe a šetří až 40% místa potřebného pro otevření brány. Dále nabízíme vjezdová vrata na automatický pohon.Vjezdová vrata, Vjezdové brány, teleskopické brány, vrata, závory, závora, automatický pohon, automatické pohony, pohony, brána na dálku,

Ladislav Katona - KLAMONT

garážové brány, automatické pohony, brány a pohony – Predaj a montáž: garážové brány – sekčné, rolovacie, výklopné, dvere, priemyselné brány, automatické pohony na otváranie vonkajších brán – posuvné, krídlové, závory, parkovacie zábrany, klimatizácia. Predaj a montáž: garážové brány – sekčné, rolovacie, výklopné, dvere, priemyselné brány, automatické pohony na otváranie vonkajších brán – posuvné, krídlové, závory, parkovacie zábrany, klimatizácia.

Načítání trvalo 0.0527 sekund.