+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elemonta s.r.o.

Klíčová slova: Elemonta Garážová vrata Vjezdové brány pohony

E-mail: vodicka@elemonta.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2009

Popis: Dodáváme a montujeme vratovou techniku jako npař. garážová vrata, průmyslová vrata, vjezdové brány, automatické pohony, závory. Dále pak slaboproudou techniku jako jsou elektronická zabezpečovací signalizace (EZS), kamerové systémy (CCTV či IP provedení). Dalším sortimentem je centrální vysávání.

Web: www.elemonta.cz

Další související informace

Climastyl s.r.o. - žaluzi

žaluzie, markýzy, rolety, garážová vrata – Společnost CLIMASTYL s.r.o. se zabývá montáží a prodejem stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety či markýzy. Specializujeme se i na garážovou techniku, zejména na garážová vrata. Na trhu se stínící technikou působíme od roku 1996 . Zpočátku jako pobočka firmy Climax s.r.o. a od ledna 2007 jako její dceřinná společnost. Koncem roku 2008 jsme pro Vás otevřeli novou pobočku v Pardubicích.

PILECKÝ s. r. o. Garážová vrata

vrata, garážová vrata, sekční vrata – Nabízíme garážová vrata všech druhů i barev. V naší nabídce naleznete sekční garážová vrata, garážová vrata výklopná, rolovací i garážová vrata dvoukřídlá. Vyberete si ze široké nabídky příslušenství, barev i imitací.

Vrata Ostrava.cz - garážová vrata

garážová vrata sekční, garážová vrata rolovací – Prodej garážových vrat vrata-ostrava.cz vám přináší širokou nabídku, ze které si vybere skutečně každý. V naší pestré nabídce naleznete nejlevnější výklopná, sekční nebo rolovací vrata. Také nabízíme pohony na dálkové ovládání a další příslušenství.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.