+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Emporio Exclusive

Klíčová slova: stavebnictví, fasády, zateplení, rekonstrukce

E-mail: info@emporio-exclusive.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2009

Popis: Předmětem naší činnosti je realizace a schopnost vybudovat zákazníkovi co nejlepší a nejbezpečnější zázemí, poradit a zařídit jeho potřeby v našem oboru. Náš profesionální tým se postará o bezproblémovou a čistou práci, kterou garantujeme svou několikaletou tradicí a službami v oboru. - Výstavba rodinných domků na klíč - Rekontrukce bytů a bytových jader - Demontáž a montáž plastových oken - Kompletní zednické práce - Fasády - Zateplování rodinných, panelových nebo bytových domů - Celkové rozsáhlé rekonstrukce budov - Půdní vestavby a nástavby - Kovovýroba - Zajištění financování, příp. hypoték

Web: www.emporio-exclusive.cz

Další související informace

Zatepleni.name - zateplen

Zateplení domu, fasády, dotace, rodinného domu – Zateplení - informační portál o zateplení. Možnost zadání poptávky. Zateplení domu, fasády, tepelné izolace střechy, zateplení stropu, druhy izolací..Zadejte si poptávku a informujte se o stavebních materiálech nejenom o zateplení.

Strechy.name - střechy

Střechy, izolace, zateplení, ploché, střechy, – Střechy - informační portál o střechách. Možnost zadání poptávky. Střechy šíkmé, ploché, zateplení střechy, tašky, plechové, živičné střechy, jednoplášťové, dvouplášťové..Zadejte si poptávku a informujte se o stavebních materiálech nejenom o střechách.

Fabrego Global s.r.o.

garáže, stavební materiál, dveře, kliky, zateplení – Prodáváme stavební materiál (okna, interiérové dveře, vchodové dveře, kliky, umělý kámen,parapety, garnýže),garáže (plechové, imitace zděné), provádíme zateplení, zasklívaní, stavební práce. Provádíme kompletní řešení zákazníkům na míru.

Načítání trvalo 0.0720 sekund.