+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ERKA Žatec s.r.o.

Klíčová slova: Erka Žatec, zemní práce, bourací práce, výkopové

E-mail: erkazatec@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2010

Popis: Provádíme zemní a bourací práce, demolice, odvoz odpadů a sutí, budování inženýrských sítí, výstavbu plynovodů, vodovodů a kanalizací. Potřebujete vykopat základy, převézt zeminu, odvézt odpad, připravit pozemek pro stavbu či vybudovat inženýrské sítě? Společnost ERKA Žatec, s.r.o. provádí veškeré zemní a demoliční práce, ale také montáž a rekonstrukci plynovodů, vodovodů a kanalizací.

Web: www.erka-zatec.cz

Další související informace

Zemní a výkopové práce Iv

zemní, výkopové, práce, zlín – Provádíme zemní a výkopové práce ve Zlínském kraji a okolí. Nabízíme zejména svahování, planýrování, ukládku záhozového kamene, modelování terénu, výkopy v těžko dostupných terénech, výkopy rýh a čištění a odbahňování toků a rybníků.

Demolice - zemní práce

demolice, zemní práce, výkopové práce, demolice do – Demolice, zemní práce, výkopové práce. Demolice domů, budov, hal. Hloubení bazénů a rybníků včetně terénní pravy. Hloubení a bagrování kanalizace, jímky, základů, plotů a odvoz - převoz materiálu i suti.Bourací práce, nákladní doprava a stavební stroje.

Zemní a výkopové práce

zemní, výkopové, bagr, práce, příbram, čihák – Nabízíme výkopové a zemní práce traktorbagrem CAT 428D a malým pásovým minibagrem CAT, možnost odvozu sutí, nebo převoz materiálu. Máme k dispozici rovněž bourací kladivo, vhodné k výkopům, kde je skála, nebo k bourání staveb.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.