+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EUROBYT PLUS

Klíčová slova: thermowell, infrazářiče, elektrické topení, infrap

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2013

Popis: Úsporné elektrické topné systémy značky THERMOWELL, infrapanely, moderní karbonové infrazářiče, akumulační radiátory. Termoizolační a protiplísňové nátěrové hmoty. Rychlorozkádací nůžkové stany. EUROBYT PLUS

Web: www.thermowell.cz

Další související informace

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla, topení, vytápění, klimatizace – Tepelná čerpadla pro rodinné a nízkoenergetické domy. Tepelná čerpadla šetří náklady. Tepelné čerpadlo pro vytápění domů, bytů, ohřev teplé vody a bazénů. Dají se použít i jako efektní klimatizace. Významě šetří rodinný rozpočet a finance.

Ekonomicke-topeni.cz

Variotherm, TWL, podlahové topení, solární ohřev – Společnost PANTUMA s.r.o. -. Autorizovaný dovozce VARIOTHERM, TWL. Topenářské práce: instalace a prodej podlahového topení VARIOTHERM, solární ořev vody heat pipe TWL, akumulační nádoby, tepelná čerpadla, kotle (všech značek na trhu) .

Designové radiátory

Radiátory, design, topení, trubkové radiátory, top – Výroba a prodej designových otopných těles a elektrických radiátorů BITHERM, trubkových koupelnových radiátorů v teplovodním i elektrickém provedení, elektrické sušáky ručníků, vysoušeče obuvi, elektrická topná tělesa s regulací vytápění a sušení. Konstrukce designových radiátorů BITHERM vychází z originálního skladebného a variabilního systému BITHERM Logic, který umožňuje nabídnout zákazníkům otopná tělesa a elektrické radiátory v široké škále dekorů, výkonů, tvarů, rozměrů a barev. Tvarová flexibilita nabízí možnost radiátory tvarovat do oblouku nebo je lze instalovat do prostoru k oddělování funkčních částí interiéru. Doplňkem radiátorů BITHERM jsou háčky nebo madla, která rozšiřují funkční využití radiátoru. Dále se radiátory vyznačují malým objemem vody, nezbytným pro efektivní a dynamickou regulaci vytápění, zejména v nízkoenergetických a pasivních domech.

Načítání trvalo 0.1203 sekund.