+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurookna - Eurodvere

Klíčová slova: eurookna, eurodvere, drevene eurookná, altanky

E-mail: eurookna.komp@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2014

Popis: Eurookna, eurodvere, drevené eurookná, kvalita za najlepšie ceny v ponuke na našej webovej stránke www.komp-sk.sk. Neváhajte si prezrieť našu webstránku prípadne nás kontaktovať na jedno z našich telefonnych číslach, ktoré sú uvedené na našej webstránke www.komp-sk.sk

Web: www.komp-sk.sk

Další související informace

Interiéry bytů a domů

eurookna, dřevěná okna, plastová okna, hliníková – Poskytujeme odborné konzultace a navrhujeme řešení. Zpracujeme výrobní podklady a detaily projektu. Dodáváme a realizujeme kompletní stavebně truhlářské prvky s plným servisem, včetně rekonstrukcí historických budov a výplní pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Foukaná izolace

foukaná izolace, foukaná izolace cena, – Foukaná tepelná izolace se nevybírá jen podle ceny, hlavním kritériem by měla být především kvalita. Foukanou izolací lze zateplovat celou budovu bez ohledu na její stáří. Zateplování budov produktem Climatizer Plus provádějí dobře vyškolení pracovníci. Orientační cenu za foukanou izolaci Climatizer Plus lze zjistit pomocí webového interaktivního ceníku, díky němuž můžeme snadno spočítat náklady na různé varianty izolování nemovitosti.

Sruby

sruby, kanadské sruby – Kanadské sruby od tesařství Jiří Urban s 5-ti letou záruční dobou a servisem. Návrhy a projekty srubových domů. Dále nabídka zahradních domů a zahradního nábytku. Firma byla založena v r. 1994. Výstavba srubových domů na klíč.

Načítání trvalo 0.2443 sekund.