+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurotherm-cz

Klíčová slova: zateplování fasád budov, zateplovací systémy

E-mail: info@eurotherm-cz.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. srpna 2010

Popis: EUROTHERM-CZ s.r.o. je česká společnost, která dlouhodobě a stabilně působí na tuzemském stavebním trhu se specializací kompletních služeb, které jsou spojeny s bytovými objekty. Společnost zabývající se zateplováním fasád budov, zateplovacími systémy, sanacemi a reprofilacemi panelových konstrukcí.

Web: www.eurotherm-cz.cz

Další související informace

PRVNÍ IZOLAČNÍ ALFA s.r.o

izolace, zateplení, zateplování domů, zateplovací – Společnost První izolační alfa s.r.o. se zaměřuje především na obor průmyslové izolace. Významnou část tvoří také regenerace panelové výstavby, zateplení, opravy, rekonstrukce a modernizace bytového fondu.Cílem firmy je rozvíjet její činnost s důrazem na kvalitu, podporovat a rozvíjet nová technická řešení, technologie a převzít za své zákazníky veškeré starosti s realizací jejich staveb.

Zateplení fasád, stavby,

Zateplení fasád, zateplování budov, plastová okna – Vekra stavební s.r.o. Zateplení fasád, dodej a montáž oken a dveří, stavební práce, revitalizace panelových domů, kolejové stavby, pozemní stavitelství.

Zavlažování, závlahy

závlahy, zavlažování, zavlažovací systémy – Firma Vevera spol. s r.o. se zabývá zavlažováním, závlahou a automatickými závlahovými systémy tj. od zpracování projektu, přes vlastní realizaci až po zajištění veškerého záručního i pozáručního servisu, zazimování a jarní zprovozněn. Vevera spol. s r.o. působí na trhu od roku 1993.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.