+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Facility management - TES

Klíčová slova: facility management, správa budov

E-mail: mushu@illusion-pictures.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2010

Popis: Od svého vzniku se věnujeme dvěma klíčovým oblastem, kterými jsou realizace staveb a technická správa budov, nemovitostí – Facility Management. Od svého vzniku se věnujeme dvěma klíčovým oblastem, kterými jsou realizace staveb a technická správa budov, nemovitostí – Facility Management.

Web: www.tsp-servis.cz/

Další související informace

Inkaso, správa pohledávek

Inkaso a správa pohledávek, půjčky, exekuce. – Inkaso pohledávek, správa pohledávek, půjčky, vyplácení exekucí, upomínkový servis, rešerše firem. Cash-flow je krví obchodu a společnost MEDIA GUIDE může Vaše cash-flow výrazně zefektivnit. Společnost vychází z dlouhodobých zkušeností v oblasti obchodu a služeb, financí a inkasa pohledávek.

Plán správy nemovitostí

správa nemovitostí, správa nemovitostí praha, údrž – V podstatě každá nemovitost musí být někým spravována. Jestliže tomu tak není, její stav se neustále zhoršuje a hrozí to, že nevydrží dlouhou dobu vůbec stát. V podstatě každá nemovitost musí být někým spravována. Jestliže tomu tak není, její stav se neustále zhoršuje a hrozí to, že nevydrží dlouhou dobu vůbec stát.

SHIsystems

webové prezentace, správa ICT ústí nad labem, – SEO optimalizace, správa počítačů, počítačové sítě, wifi internet, připojení k internetu, wifi síť, síť lan, ústí nad labem, webowé prezentace, v Ústí nad Labem, Litoměřice, Děčín a Teplice. Poradenství

Načítání trvalo 0.0935 sekund.