+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Facility management - TES

Klíčová slova: facility management, správa budov

E-mail: mushu@illusion-pictures.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2010

Popis: Od svého vzniku se věnujeme dvěma klíčovým oblastem, kterými jsou realizace staveb a technická správa budov, nemovitostí – Facility Management. Od svého vzniku se věnujeme dvěma klíčovým oblastem, kterými jsou realizace staveb a technická správa budov, nemovitostí – Facility Management.

Web: www.tsp-servis.cz/

Další související informace

Petr KLÓSKO

software, LAN, sw, aplikace, správa sítí, vývoj – Vývoj software.Komplexní řešení www prezentací.Optimalizace obsahu, SEO, validace. Správa sítí, návrh a realizace sítí LAN, WAN.Umístění Vaší reklamy na libovolných www z mých projektů. Výměna odkazů.

správa nemovitostí

správa nemovitostí, investice, sekání trávy, úklid – Zajišťujeme správu, údržbu a pronájem nemovitostí, vyhledávání investicí do nemovitostí, sekání trávy, úklidové služby, dotace na rekonstrukce a tepelná čerpadla. Nabídneme Vám lepší služby a cenu než Váš současný správce.

Správa sociálního zabezpečení

sprava socialniho zabezpeceni, institut, statni sp – Největší finančně správní institucí státní správy České republiky je právě Česká správa sociálního zabezpečení. Tato instituce má pod svými křídly celkový počet 8 milionů pojištěnců v celé České republice.

Načítání trvalo 0.0652 sekund.