+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Facility management - TES

Klíčová slova: facility management, správa budov

E-mail: mushu@illusion-pictures.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2010

Popis: Od svého vzniku se věnujeme dvěma klíčovým oblastem, kterými jsou realizace staveb a technická správa budov, nemovitostí – Facility Management. Od svého vzniku se věnujeme dvěma klíčovým oblastem, kterými jsou realizace staveb a technická správa budov, nemovitostí – Facility Management.

Web: www.tsp-servis.cz/

Další související informace

Pád IPB - okolnosti krach

, banka, privatizace IPB, arbitráž, nucená správa – Stránky se věnují krachu banky IPB. Popisují události, které předcházely pádu IPB, privatizaci banky, bankovnímu dohledu a nucené správě. Stránky obsahují také informace o arbitrážích spojených právě s krachem IPB.

zateplení fasád HODIS

zateplení budov Brno, zateplení fasád, hydrizolace – Společnost HODIS Brno poskytuje zateplení fasád, zateplení budov a zateplení panelových domů. Dále provádíme hydroizolace, zednické a malířské práce pro Brno a celou ČR. Specializujeme se na hydrizolace střech a výrobních hal.

P.E.A.

průkaz budov, energetická kancelář, audit budov – Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce. Projektování elektrických zařízení. Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy. Petrovická energetická agentura zajišťuje energetické průkazy budov, energetické audity, energetické štítky budov. Zabývá se prodejem a montáží solárních panelů a fotovoltaických článků. V neposlední řadě pomůže s vyřízením programu Zelená úsporám.

Načítání trvalo 2.3769 sekund.