+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fasádní barvy

Klíčová slova: fasádní barvy, akrylátové barvy, silikonové barvy

E-mail: info@fasadnistudio.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2010

Popis: Naše společnost BASF nabízí široký výběr fasádních barev. V naší nabídce naleznete fasádní barvy akrylátové, silikonové a silikátové. Akrylátové fasádní barvy jsou vysoce odolné vůči dešťům. Silikonové fasádní barvy se vyznačují vysokou paropropustností a silikátové barvy jsou odolné vůči vlhku z podkladu, maximálně propustné a hydrofobní.

Web: www.fasadnistudio.cz/stavebni-chemie/fasadni-barvy.htm

Další související informace

Fenixshop chemie, barvy -

Bazénová chemie, stavební chemie, barvy, laky, nát – Nabízíme chemické prostředky nejenom pro domácnost a zahradu z kategorie autokosmetika, bazénová chemie, čištění a úklid a drogerie ale i stavební chemie, barvy, laky, desinfekce, deratizace, chovatelské, laboratorní a zahradnické potřeby.

Barvy-lasky-fasady.cz

barvy, laky, fasády, primalex, tikkurila, tikurila – Plno sortimentní prodejny barev, laků a doplňků pro malování. Mícháme barvy, laky a lazury Tikkurila, Primalex. Nabízíme profesionální malířské služby a měření odstínů barevných vzorků. barvy, laky, fasády, primalex, tikkurila, tikurila, míchání barev, michání laků, balakom, eternal, malování, malířské práce, štetce, válečky, štětky.

Barvy, laky

Barvy, laky – V našem obchodě naleznete vše, co se týká barev a laků. Vyberte si ty nejkvalitnější barvy nebo laky od nás a určitě neprohloupíte. Kvalita za nízké ceny. V našem obchodě naleznete vše, co se týká barev a laků. Vyberte si ty nejkvalitnější barvy nebo laky od nás a určitě neprohloupíte. Kvalita za nízké ceny.

Načítání trvalo 0.0728 sekund.