+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fasádní barvy

Klíčová slova: fasádní barvy, akrylátové barvy, silikonové barvy

E-mail: info@fasadnistudio.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2010

Popis: Naše společnost BASF nabízí široký výběr fasádních barev. V naší nabídce naleznete fasádní barvy akrylátové, silikonové a silikátové. Akrylátové fasádní barvy jsou vysoce odolné vůči dešťům. Silikonové fasádní barvy se vyznačují vysokou paropropustností a silikátové barvy jsou odolné vůči vlhku z podkladu, maximálně propustné a hydrofobní.

Web: www.fasadnistudio.cz/stavebni-chemie/fasadni-barvy.htm

Další související informace

Barvy-malování

barvy, malování, barvy v bytě, vzorník – Přemýšlíte jaké zvolíte barvy v bytě, jak vymalujete dětský pokoj, hledáte vzorník barev, vzorník RALnebo chcete vymalovat pokoj? U nás naleznete inspiraci k malování bytu, dětského pokoje. Poznáte jak vnímat barvy.

Barvy, laky, nátěry

barvy, laky, barvy na zeď, barvy na dřevo – V našem e-shopu dostávají slevu na kvalitní barvy, laky, nátěry opravdu všichni. Zajímavé ceny dostane, jak koncový zákazník, tak jsme i dodavatelem podlahových materiálů pro stavební firmy. Firmám nabízíme individualní ceny. Slevu dostávají všichni a to i pro jednorázové zakázky. Jsme obchodní firmou, ale není pro nás problém zajistit samotný nátěr materiálu.

Omítky, barvy, laky

omítky, barvy, laky, nátěry, výroba, prodej – POLYTEX Žilina - Slovenský výrobce inovativních hygienických nátěrů, interiérových a fasádních barev, termoizolačních nátěrů, fasádních omítek, nátěrů střech, laků, lazur na dřevo, penetračních nátěrů a certifikovaného zateplovacího systému. Všechny výrobky jsou cenově dostupné, kvalitní a vyráběné v široké škále barevných odstínů.

Načítání trvalo 0.0543 sekund.