+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fasádní barvy

Klíčová slova: fasádní barvy, akrylátové barvy, silikonové barvy

E-mail: info@fasadnistudio.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2010

Popis: Naše společnost BASF nabízí široký výběr fasádních barev. V naší nabídce naleznete fasádní barvy akrylátové, silikonové a silikátové. Akrylátové fasádní barvy jsou vysoce odolné vůči dešťům. Silikonové fasádní barvy se vyznačují vysokou paropropustností a silikátové barvy jsou odolné vůči vlhku z podkladu, maximálně propustné a hydrofobní.

Web: www.fasadnistudio.cz/stavebni-chemie/fasadni-barvy.htm

Další související informace

Barvy do tiskárny a cartr

tiskárny, barvy, barvy do tiskárny, cartridge – Přečtěte si návody, jak vyměnit barvu v tiskárně, jak zvolit ten pravý typ a kolik to bude stát. Potřebujete novou tiskárnu? Získejte neocenitelné rady ve světě výpočetní techniky. Přečtěte si návody, jak vyměnit barvu v tiskárně, jak zvolit ten pravý typ a kolik to bude stát. Potřebujete novou tiskárnu? Získejte neocenitelné rady ve světě výpočetní techniky.

Barvy a laky Česká Lípa

barvy, laky – Prodejna barev a laků v České Lípě. Nabízíme kolorovací centrum a široké spektrum barev. Velký výběr barev od fasádních barev, přes interiérové barvy až po podlahové laky. Přijďte si vybrat přímo do kolorovacího centra v České Lípě.

BALACO spol. s r.o.

barvy, laky, ochranné pracovní pomůcky, drogerie – E-shop zaměřený na barvy, laky, ochranné pracovní pomůcky, motorové oleje, maziva, drogerii, zahrádkářské potřeby a potřeby pro malíře. Spolupracujeme s architekty a památkáři, kteří vyžadují profesionální nátěrové hmoty.

Načítání trvalo 0.0768 sekund.