+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FIEDLER KOTLE NA BIOMASU

Klíčová slova: fiedler, kotle, biomasa, piliny, štěpka, sláma, BS

E-mail: szdo@kotle-fiedler.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2011

Popis: Výroba a prodej průmyslových kotlů a příslušenství na spalování biomasy od 50kW do 2MW. Teplovodní, teplovzdušné kotle, kotle pro sušárny BS1, BS6. Koplexní servis, kvalita, zkušenosti, poradenství, servis, záruka.

Web: www.kotlenabiomasu.com

Další související informace

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha, rekonstrukce koupelny – Rekonstrukce koupelny Praha 5: rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce koupelny. Rekonstrukce koupelny panelákového bytu a rekonstrukce panelového bytu na klíč včetně rekonstrukce kuchyně. Rekonstrukce panelového bytu vám zajistí nejen více prostoru, ale především možnost vybavit a provést rekonstrukci koupelny, wc dle vašich představ.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Sruby

sruby, kanadské sruby – Kanadské sruby od tesařství Jiří Urban s 5-ti letou záruční dobou a servisem. Návrhy a projekty srubových domů. Dále nabídka zahradních domů a zahradního nábytku. Firma byla založena v r. 1994. Výstavba srubových domů na klíč.

Načítání trvalo 0.0686 sekund.