+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FIEDLER KOTLE NA BIOMASU

Klíčová slova: fiedler, kotle, biomasa, piliny, štěpka, sláma, BS

E-mail: szdo@kotle-fiedler.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2011

Popis: Výroba a prodej průmyslových kotlů a příslušenství na spalování biomasy od 50kW do 2MW. Teplovodní, teplovzdušné kotle, kotle pro sušárny BS1, BS6. Koplexní servis, kvalita, zkušenosti, poradenství, servis, záruka.

Web: www.kotlenabiomasu.com

Další související informace

Dotace na klíč

Zelená úsporám, dotace, zateplení, okna, kotle – Komplexní řešení žádosti o dotace v rámci programu Zelená úsporám na zateplování, okna a dveře, tepelná čerpadla, kotle na biomasu, solární kolektory aj. Spolupráce s kvalifikovanými odborníky v oblasti Evropských fondů a dotací, zajišťování poradenství a zpracovávání projektů finančních žádostí o dotace na klíč.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.0705 sekund.