+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finezza - veškeré staveb

Klíčová slova: Stavební firma, rekonstrukce, rodinný dům, sádrok

E-mail: info@mv-finezza.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2011

Popis: Stavební firma Finezza si zakládá na kvalitně provedených stavebních pracích a individuálnímu přístupu k zákazníkům. Provádíme výstavbu domů a garáží. Máme velké zkušenosti s rekonstrukcemi i velkého rozsahu.

Web: www.mv-finezza.cz

Další související informace

Bytové jádra a koupelny

koupelny, rekonstrukce, přestavba – Rekonstrukce bytových jader a koupelen v Brně a okolí. Nabízíme kompletní servis při rekonstrukci zděné koupelny nebo bytového jádra od návrhu po realizaci. Sleva na grafický návrh v případě realizace. Rekonstrukce bytového jádra s naší firmou bude hračka

Stavební činnost

zateplení domu, rekonstrukce, revitalizace, stavba – Naše podnikatelská činnost spočívá v zajišťování služeb ve stavebnictví, zateplení domu, celková revitalizace domu, rekonstrukce objektů, izolace staveb proti vodě, sanace a komplexní rekonstrukce lodžií a balkónů.

FF projekty a stavby

stavební firma, stavební firmy, stavba domů – Jsme projekční a stavební společnost a nabízíme kompletní služby týkající se bydlení. Stavíme nízkoenergetické domy, pasivní domy i běžné rodinné domy. Kromě toho připravujeme projekty rodinných domů, provádíme rekonstrukce bytu i rekonstrukce domů.

Načítání trvalo 0.0723 sekund.