+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

František Tarnovský

Klíčová slova: liate podlahy, epoxidy, pancierové podlahy, dekora

Datum vloľení do katalogu: 10. z??? 2012

Popis: Firma sa zaoberá kompletnou rekonštrukciou priemyselných podlah. Ponukame:liate epoxidové podlahy,tenkovrstvé nátery, dekorativné podlahy, samonivelízačne podlahy. Bezplatné zaslanie cenovej ponuky.

Web: www.tarfloor.sk

Další související informace

Masiví dřevěné parkety a

dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, podlahy, parket – Masivní dřevěné parkety a plovoucí podlahy. Výběr z více jak 400 druhů podlah. Nabízíme pokládku a renovaci parket po celé České republice. Prodejny v Praze a Brně s ukázkou vzorků všech podlah v nabídce.

Podlahářství Plotz

Prodáváme a pokládáme laminátové podlahy, koberce – Prodáváme a pokládáme laminátové podlahy, koberce metráž, koberce kusové, třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, parketové masivní vlysy, pryžové podlahoviny, PVC bytové, komerční, korkové podlahy, exotické dřeviny, mozaikové parkety, zámecké kazety. Renovace dřevěných podlah. Prodej stavební chemie pro pokládku. Interiérové dveře.

PVC podlahy

vinylové podlahy, PVC podlahy – Vinylové podlahy jsou na trhu velmi žádané a oblíbené. Patří mezi krytiny nové generace. Vinyl se vyrábí z polyvinylchloridu, známý pod zkratkou PVC. Podlaha se skládá z několika různých vrstev, a tak je popisována jako heterogenní s odlišnými specifiky.

Načítání trvalo 2.9397 sekund.