+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

František Tarnovský

Klíčová slova: liate podlahy, epoxidy, pancierové podlahy, dekora

Datum vloľení do katalogu: 10. z??? 2012

Popis: Firma sa zaoberá kompletnou rekonštrukciou priemyselných podlah. Ponukame:liate epoxidové podlahy,tenkovrstvé nátery, dekorativné podlahy, samonivelízačne podlahy. Bezplatné zaslanie cenovej ponuky.

Web: www.tarfloor.sk

Další související informace

PARKETCENTRUM s.r.o.

podlahové krytiny, plzeň, podlahy, plovoucí podlah – Velkoobchod i maloobchod PARKETCENTRUM s.r.o. dodává podlahové krytiny všech druhů. Plovoucí laminátové i dřevěné podlahy, parkety, pvc, linolea a další. Součástí našich služeb je i pokládka podlah a renovace dřevěných podlah. Plzeň.

Solidbuy, internetový obc

dřevěné podlahy,plovoucí podlahy, laminátové podla – Internetový obchod s dřevěnými, laminátovými, vinilovými a plovoucími podlahami, dřevěnými terasami, terasovými deskami, zahradním nábytkem a dřevěnými fasádami. Solidbuy, internetový obchod

Exclusive Parket Atelier

parkety, exkluzivní parkety, podlahy, schody – Sháníte do svého bytu i domu kvalitní parkety, podlahy nebo chcete nová okna či dveře? Parket Ateliér se o to postará. Vyberte si masivní dřevo i lehčí materiály pro svůj interiér. Moderní bydlení si žádá také moderní podlahu.

Načítání trvalo 2.9737 sekund.