+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gabióny - Gabiónové ploty

Klíčová slova: gabiony, gabionové ploty, gabionové koše

E-mail: info@gabionove-ploty.sk

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2013

Popis: Naša spoločnosť ponúka záhradné gabionové ploty, ktoré sú vyrobené zo zváraných sietí a plnia sa prírodným kameňom. V ponuke nájdete aj plotové brány a bránky. Ďalej ponúkame samostatné gabionové koše na vytvorenie terénnych alebo dekoratívnych úprav v záhradách, parkoch, terasách a široký sortiment prírodného kameňa.

Web: www.gabionove-ploty.sk

Další související informace

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Gabionové stavby

Gabiony, gabionové ploty, gabionové stavby – Moderním prvkem pro terénní úpravy svahů jsou drátokamenné koše neboli gabiony. Tyto drátěné konstrukce jsou opatřeny ochranným povlakem ze směsi zinku a hliníku a jsou vyplněny většinou lomovým kamenem, zeminou či recyklátem. Naše firma provádí gabionové stavby. Gabiony volně stojící, gabionové ploty, obklady stěn a treláže.

Načítání trvalo 0.1814 sekund.