+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

garaze plechove

Klíčová slova: plechove garaze, plechova garaz

E-mail: tommarioo@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2013

Popis: Jsme vyrobcem levnych plechovych garazi jiz od 6 890 Kc. Poyivame k nakupu. Montay a doprava jsou zdarma. Na klientu cekaji hodne nabidky. Bonusem je pak poradenství, doprava a montáž plechové garáže po celé naší republice. Samozřejmě zdarma.

Web: www.levnegaraze24.sk

Další související informace

OKAL CZ s.r.o.

dřevostaby,rodinné domy,montované stavby – OKAL je tradičním výrobcem nízkoenergetických dřevostaveb. Jako jedna z mála současných stavebních společností se může prezentovat 80letým úspěšným působením po celé Evropě, 85 tisíci postavenými domy a 260 tisíci spokojenými zákazníky.

Antikondenzační a termoiz

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Nabízíme termoizolační nátěry Maxitherm, které jsou zároveň antikondenzační a snižují kondenzaci vlhkosti ve zdi a zabraňují tak vzniku plísní. Termoizolační a antikondenzační nátěry se používají jako povrchová úprava jak venkovních fasád, tak i interiérů.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.0785 sekund.