+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Garážové brány, vrata

Klíčová slova: garážové brány, priemyselné brány, vrata, pohony

E-mail: abeli@abeli.sk

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2013

Popis: Všetky garážové a priemyselné brány, vrata sú vyrábané presne podĺa otvoru. Široká farebná škála zaručuje, že brána bude ladiť s oknami na dome. Automatické dvere sa vyrábajú krídlové, teleskopické, kruhové, polkruhové a šípové.

Web: www.abeli.sk

Další související informace

Foukaná izolace

foukaná izolace – Jestliže uvažujete nad tepelnou izolací domu, je dobré začít tam, kde uniká nejvíce tepla. Náklady na vytápění domu tvoří až 75% nákladů na veškeré energie, proto pokud chcete úsporů nákladu, zateplete si dům. Foukaná izolace se nejčastěji používá při tepelné izolaci střechy a střešních prostor (střešní šikminy a dutiny). Je vhodná pro novostavby, dřevostavby, rodinné domy, průmyslové stavby i kterékoli jiné objekty, které vyžadují úsporu nákladů na yvtápění.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.0570 sekund.