+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Garážové brány Shadeon

Klíčová slova: garážové brány, sekčné brány

E-mail: ponuka@fajnbrany.sk

Datum vloľení do katalogu: 5. ?nora 2014

Popis: Predaj a montáž garážových brán od slovenského výrobcu. U nás si vyberie každý. Vďaka širokému výberu panelov v rôznych povrchových prevedeniach spolu so širokou farebnou škálou imitácií dreva a odtieňov RAL vyhovieme každej individuálnej požiadavke zákazníka. Presvedčte sa.

Web: fajnbrany.sk

Další související informace

STAVEBNÍ CENTRUM Group

stavební chemie, pažení, bednění, falch, betosan – Stroje a výrobky pro stavebnictví. Půjčovna i prodej malé stavební mechanizace, vysokotlaké vodní čistící techniky Falch. Půjčovna bednění a pažení. Prodej stavební chemie. Zastupujeme značky - LTW, BETOSAN, BASF, Falch, BETONSET. Speciální bobtnavé bentonitové pásky WATERSTOP®. Obedňovací plány zdarma.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Garážové brány, vrata

garážové brány, priemyselné brány, vrata, pohony – Všetky garážové a priemyselné brány, vrata sú vyrábané presne podĺa otvoru. Široká farebná škála zaručuje, že brána bude ladiť s oknami na dome. Automatické dvere sa vyrábajú krídlové, teleskopické, kruhové, polkruhové a šípové.

Načítání trvalo 0.1750 sekund.