+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GE-TRA s.r.o.

Klíčová slova: vrty, primární okruh, tepelná ?erpadla, studny

Datum vloľení do katalogu: 28. z??? 2010

Popis: Nabízíme vystrojení a poradenství. Zabýváme se primárními okruhy pro tepelná ?erpadla zem?-voda. Dodáváme materiály pro plošné kolektory, vrty, geotermální vrty, vrtané studny a ?erpání. Vystrojení z PVC, PEHD, nerezi - sondy, potrubí, pažnice getra.

Web: www.ge-tra.cz

Další související informace

Foukaná izolace

foukaná izolace – Jestliže uvažujete nad tepelnou izolací domu, je dobré začít tam, kde uniká nejvíce tepla. Náklady na vytápění domu tvoří až 75% nákladů na veškeré energie, proto pokud chcete úsporů nákladu, zateplete si dům. Foukaná izolace se nejčastěji používá při tepelné izolaci střechy a střešních prostor (střešní šikminy a dutiny). Je vhodná pro novostavby, dřevostavby, rodinné domy, průmyslové stavby i kterékoli jiné objekty, které vyžadují úsporu nákladů na yvtápění.

STAVEBNÍ CENTRUM Group

stavební chemie, pažení, bednění, falch, betosan – Stroje a výrobky pro stavebnictví. Půjčovna i prodej malé stavební mechanizace, vysokotlaké vodní čistící techniky Falch. Půjčovna bednění a pažení. Prodej stavební chemie. Zastupujeme značky - LTW, BETOSAN, BASF, Falch, BETONSET. Speciální bobtnavé bentonitové pásky WATERSTOP®. Obedňovací plány zdarma.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.