+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Geodetické práce

Klíčová slova: Geodetické práce, Geodetické práce Praha, Geodézie

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2013

Popis: Společnost GROPUR s.r.o. poskytuje kvalitní služby v oblasti geodézie na území celé České republiky. Nabízíme ucelenou nabídku prací v oblastech inženýrské geodézie, katastru nemovitostí i speciálních prací v oboru.

Web: www.gropur.cz

Další související informace

Geodetické práce

geodetické práce, zaměření pozemku, geodet – Provádíme profesionální geodetické práce. Poskytujeme služby z oblasti geodezie, geometrický plán, zaměření pozemku, mapování. Každý geodet naší společnosti je schopen pracovat s kompletním technickým vybavením.

ADITIS s.r.o.

geodetické práce, věcné břemeno, projektová dokume – Zajišťujeme kompletní geodetické práce (geometrické plány, věcné břemeno, zaměření a vytyčení stavby, zaměření pozemků, dokumentace skutečného provedení stavby), vypracování projektové dokumentace, GIS.

Geodet - GEONOVOTNY.CZ

geodézie,geodet,geodetické práce,geometrický plán – Geodetická kancelář pro Plzeňský kraj. Provádíme geodetické práce (geometrický plán, zaměřování staveb, vytyčování pozemků, měření inženýrských sítí, polohopisný a výškopisný plán). Dále nabízíme tvorbu smluv pro zápis do katastru nemovitostí (kupní smlouva, darovací smlouva, směnná smlouva, smlouva o zřízení věcného břemene).

Načítání trvalo 0.1858 sekund.