+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GEODRILL s.r.o.

Klíčová slova: geologický, hydrogeologický, pyrotechnický průzkum

E-mail: info@geodrill.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2009

Popis: Orientujeme se na inženýrsko-geologický, geologický a hydrogeologický průzkum staveb velkého i malého rozsahu, vrtné a stavební práce, laboratorní zkoušky zemin. Provádíme monitoring skládek a rozbory vzorků vod. Specializujeme se i na pyrotechnický a archeologický průzkum staveb.

Web: www.geodrill.cz

Další související informace

CB Richard Ellis

průzkum trhu, analýza trhu, oceňování nemovitostí – Mezinárodní realitně-poradenská společnost. Se svým sídlem v Los Angeles a 30 000 zaměstnanci po celém světě je největší a nejúspěšnější společností v oblasti realit na světě. Pražská kancelář nabízí široké spektrum služeb.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 2.8107 sekund.