+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GEODRILL s.r.o.

Klíčová slova: geologický, hydrogeologický, pyrotechnický průzkum

E-mail: info@geodrill.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2009

Popis: Orientujeme se na inženýrsko-geologický, geologický a hydrogeologický průzkum staveb velkého i malého rozsahu, vrtné a stavební práce, laboratorní zkoušky zemin. Provádíme monitoring skládek a rozbory vzorků vod. Specializujeme se i na pyrotechnický a archeologický průzkum staveb.

Web: www.geodrill.cz

Další související informace

Dotazníky, průzkum

dotazníky, průzkumy, testy, průzkum trhu – Dotazník, či průzkum Vám přinese nové informace potřebné k podnikání a k jeho rozvoji. Jendoduše vytvoříte průzkum trhu nebo průzkum spokojenosti. Nejste omezení ani počtem dotazníků, ani počtem respondentů, kteří dotazník vyplní. Nabízíme vysokou kvalitu, za nejnižší cenu.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Načítání trvalo 2.5693 sekund.