+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Geomma s.r.o.

Klíčová slova: Geodetická kancelář Uherská Brod, geodeti

E-mail: geomma@geomma.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2011

Popis: Geodetická kancelář v Uherském Brodě. Veškeré geodetické práce: geometrické plány, vytyčení pozemku, vytyčení stavby, zaměření pozemku pro projekt, zaměření přípojky inženýrských sítí. Můžete se na nás obrátit pokud potřebujete jakékoli geodetické práce související s výstavbou, majetkoprávními převody a vytyčováním hranic pozemků.

Web: www.geomma.cz

Další související informace

level EUROPE s.r.o.

realitní kancelář – Realitní kancelář Level EUROPE nabízí byty (garsonky, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1), rodinné domy, pozemky, zahrady, chaty, chalupy, garáže, komerční nemovitosti, novostavby, kanceláře. Vše k prodeji, pronájmu, zajistíme financování buď přes banky nebo soukromým sektorem. Provádíme dražby. Volejte našeho realitního makléře. Inzerce na serveru zdarma.

Advokátní kancelář Brno

advokátní kancelář Brno, pravník, advokát, právní – Advokátní kancelář v Brně poskytuje právní služby v obchodním právu, rozhodčím řízení, občanském právu, trestním právu, rodinném právu, autorském právu a právu na ochranu osobnosti. Nabízíme služby zastupování v jednáních před soudem.

Realitní kancelář Mladá B

realitní kancelář Mladá Boleslav, realitní kancelá – Realitní kancelář Mladá Boleslav – PKP reality s.r.o. vám nabízí služby v oblasti nákupu, pronájmu i prodeje nemovitosti. K dispozici vám bude mladý dynamický kolektiv velmi dobře zaškolených makléřů. Rychlý a kvalitní servis je naší prioritou.

Načítání trvalo 0.1514 sekund.