+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Geomma s.r.o.

Klíčová slova: Geodetická kancelář Uherská Brod, geodeti

E-mail: geomma@geomma.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2011

Popis: Geodetická kancelář v Uherském Brodě. Veškeré geodetické práce: geometrické plány, vytyčení pozemku, vytyčení stavby, zaměření pozemku pro projekt, zaměření přípojky inženýrských sítí. Můžete se na nás obrátit pokud potřebujete jakékoli geodetické práce související s výstavbou, majetkoprávními převody a vytyčováním hranic pozemků.

Web: www.geomma.cz

Další související informace

Realitní kancelář Brněnský Zvonek

Realitní kancelář Brno, Reality Brno – Výhradně brněnská, stabilní realitní kancelář s 13-ti letou tradicí na brněnském trhu s nemovitostmi. Zvláště klademe důraz na individuální a vstřícný přístup ke klientovi s nabídkou komplexních služeb v prodeji a nákupu bytů a nemovitostí.

Prodej bytů Praha - VIVA Reality s.r.o.

nemovitost, reality, byt, dům, pozemek, kancelář – Realitní kanceláře VIVA Reality s.r.o. - nabízíme nemovitosti - byty, domy, pozemky, komerční prostory k prodeji i k nájmu, novostavby rodinných i bytových domů. Zajišťujeme právní i hypoteční servis.

Hotel U brány v Uherském Brodě

hotel, U Brány, ubytování, Uherský Brod, – Hotel U Brány stojí v centru Uherského Brodu. Hotel U Brány v Uherském Brodě nabízí ubytování a kvalitní prostory pro obchodních jednání, rodinné oslavy, promoce, svatby a školení. Jedná se o samostatně stojící objekt, který ze zadní strany sousedí s městským parkem. Pro zaparkování odbočte těsně nad hotelem doprava, na vyhrazené bezplatné parkoviště hotelu. Parkovat lze i na hlavní cestě, přímo před hotelem U Brány v Uherském Brodě.

Načítání trvalo 2.8260 sekund.