+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GEOPEN, s.r.o.

Klíčová slova: Nivelační, přístroj, stavební, rotační, laser,

E-mail: geopen@geopen.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2012

Popis: Prodáváme stavební nivelační přístroje PENTAX, stavební rotační lasery a potrubní lasery MIKROFYN. Geodetům nabízíme totální stanice PENTAX a sestavy pro měření GPS, GLONASS, GALILEO firmy JAVAD GNSS.

Web: www.geopen.cz

Další související informace

Strechy.name - střechy

Střechy, izolace, zateplení, ploché, střechy, – Střechy - informační portál o střechách. Možnost zadání poptávky. Střechy šíkmé, ploché, zateplení střechy, tašky, plechové, živičné střechy, jednoplášťové, dvouplášťové..Zadejte si poptávku a informujte se o stavebních materiálech nejenom o střechách.

Rocknet - výškové práce,

výškové práce, sanace skal, sanace mostů, gabiony, – Společnost Rocknet s.r.o. provádí výškové práce, sanace skal a mostů, síťování, bourací a potápěčské práce, gabiony - opěrné zdi. Dále nabízí řešení stavebních problémů s zpevňováním svahů a skal, rekonstrukce komínů a chladírenských věží.

ADF plastová okna

plastová okna,vchodové dveře,dveře,střešní okna, – Prodej a montáž plastových oken,vchodových dveří,bezpečnostních dveří,interiérových dveří,střešních oken,střešních průlezů. Doplňků jako jsou žaluzie,parapety,sítě proti hmyzu.Samozřejmostí je doprava a likvidace starých oken zdarma.

Načítání trvalo 0.0655 sekund.