+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Geoteam s.r.o.

Klíčová slova: nivelační přístroje, lasery, dálkoměry, teodolity

E-mail: geoteam@geoteam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2010

Popis: Dodáváme nivelační přístroje, teodolity, stavební lasery, latě. Nivelační přístroj, teodolit, laserový dálkoměr, laser rotační, křížový, podlahový, potrubní, měřící kolečko, GPS, stativ, lať, vodováha, geodetické přístroje a pomůcky.

Web: www.geoteam.cz

Další související informace

Bimbohas

hasicí přístroje, revize hasicích přístrojů – Hasicí přístroje - prodej, revize hasicích přístrojů a hydrantů, včetně revizních zpráv. Provádíme měření nástěnných a podzemních hydrantů. Prodáváme hasicí přístroje a další vybavení požární ochrany.

Positronix.cz

AVS přístroje, psychowalkmany, reproduktory – Nabízíme AVS přístroje (psychowalkmany)a příslušenství, bezdrátové systémy pro přenos zvuku a multimediální reproduktory Audionegine, které se vyznačují elegantním designem, vysokou kvalitou zpracování a hlavně špičkovým zvukem.

Kosmetické přístroje ADM

kosmetické přístroje, prodej, pronájem – Jsem výhradním distributorem francouzského výrobce kosmetických přístrojů ADM pro ČR a SR. Nabízíme pronájem a prodej přístrojů. Zajistíme financování, úvěr či leasing. Součástí služeb je rozsáhlá marketingová podpora a samozřejmostí školení přístrojů.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.