+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Geprostav Hodonín v.o.s.

Klíčová slova: geodeti,Hodonín,Projektování,geodézie,stavební

E-mail: jordan.geprostav@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2008

Popis: Naše společnost zajišťuje komplexní servis pro investora. Od realizace všech druhů geodetických činností od zpracování geometrických plánů, zpracování různých typů smluv, zápis staveb a listin do katastru nemovitostí přes projekční činnost pro přípravu stavebního díla od návrhu stavby konzultovaného se zadavatelem, přes zpracování přípravné dokumentace a dokumentace pro územní řízení, zpracování dokumentace pro stavební povolení a realizační dokumentace, až po zpracování dokumentace skutečného provedení stavby. V rámci inženýrské činnosti zajišťujeme vyřízení územních, stavebních a povolení a kolaudačních rozhodnutí, taktéž provádíme stavební a autorské dozory při realizaci staveb.

Web: www.geprostav.eu

Další související informace

Projektování staveb

rodinný, dům, pozemní, stavby, projek,projektování – Projekčí kancelář zabývající se pozemními stavbami, rekonstrukcemi a dozorem staveb. Hledáme optimální řešení mezi funkcí a vynaloženými náklady. Projekty vypracováváme v úzké spolupráci se zákazníkem.

Projekty domů

projektování, projekty domů, projekty rodinných do – Projekty rodinných domů. Rodinné domy typové i individuální. 3Projekt působí ve všech oblastech architektury ,urbanismu, interieru a pozemního stavitelství. Pomoc při výběru dodavatele, výběr vhodného stavebního materiálu, tepelně technické posouzení staveb, funkční návrh skladeb složených konstrukcí, řešení detailů, výběr vhodných výpní otvorů, výpočet tepelných ztrát budovy.

Stavební odpad

stavební, odpad, drtiče, třídiče, recyklace, suť, – Stránka se zabívá stavebním odpadem a jeho zpracováním, drcením, tříděním a recyklaci. Dále se stránka také zabívá recyklací, tříděním, drcením a zpracováním stavební suti, asfaltu a průmyslového odpadu.

Načítání trvalo 0.2009 sekund.