+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Geprostav Hodonín v.o.s.

Klíčová slova: geodeti,Hodonín,Projektování,geodézie,stavební

E-mail: jordan.geprostav@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2008

Popis: Naše společnost zajišťuje komplexní servis pro investora. Od realizace všech druhů geodetických činností od zpracování geometrických plánů, zpracování různých typů smluv, zápis staveb a listin do katastru nemovitostí přes projekční činnost pro přípravu stavebního díla od návrhu stavby konzultovaného se zadavatelem, přes zpracování přípravné dokumentace a dokumentace pro územní řízení, zpracování dokumentace pro stavební povolení a realizační dokumentace, až po zpracování dokumentace skutečného provedení stavby. V rámci inženýrské činnosti zajišťujeme vyřízení územních, stavebních a povolení a kolaudačních rozhodnutí, taktéž provádíme stavební a autorské dozory při realizaci staveb.

Web: www.geprostav.eu

Další související informace

Architekt

Architekti,projekty,interiery,dozor,projektování – Autorizovaný architekt nabízí profesionální kreativní tvorbu, design, 3D, studie, projekty, realizace, koordinace dodávek "na klíč", kontrola skutečné prostavěnosti. www.husar-architect.com, www.spires.cz,atelierarchitekta@gmail.com, tel.: 00420 604427757

Geodet - GEONOVOTNY.CZ

geodézie,geodet,geodetické práce,geometrický plán – Geodetická kancelář pro Plzeňský kraj. Provádíme geodetické práce (geometrický plán, zaměřování staveb, vytyčování pozemků, měření inženýrských sítí, polohopisný a výškopisný plán). Dále nabízíme tvorbu smluv pro zápis do katastru nemovitostí (kupní smlouva, darovací smlouva, směnná smlouva, smlouva o zřízení věcného břemene).

Načítání trvalo 0.3148 sekund.