+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grania s.r.o.

Klíčová slova: kořenová čistička, čistička vod, zateplení fasády

E-mail: info.grania@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2013

Popis: Nabízíme služby v oblasti stavebních a zednických prací, jako jsou třeba opravy a zateplení fasády, omítky, příčky apod. Dále projektujeme a realizujeme domovní čistírny odpadních vod, zvláště pak kořenové čistírny odpadních vod, přírodní koupací jezírka a revitalizace toků a rybníků. Zpracováváme hydrologické studie povodí a hydraulické výpočty pro vodní toky.

Web: www.grania.cz

Další související informace

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.