+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grania s.r.o.

Klíčová slova: kořenová čistička, čistička vod, zateplení fasády

E-mail: info.grania@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2013

Popis: Nabízíme služby v oblasti stavebních a zednických prací, jako jsou třeba opravy a zateplení fasády, omítky, příčky apod. Dále projektujeme a realizujeme domovní čistírny odpadních vod, zvláště pak kořenové čistírny odpadních vod, přírodní koupací jezírka a revitalizace toků a rybníků. Zpracováváme hydrologické studie povodí a hydraulické výpočty pro vodní toky.

Web: www.grania.cz

Další související informace

Zateplení fasády, izolace

zateplení, zateplení fasády, zateplení domů – Zateplení Služby pro bydlení Praha Systém On-Line pro zakázníky poptávající zateplení fasády, izolace Provádíme zateplení bytů, domů, fasád, střech, izolační práce - Zateplovací systémy Dotazy, informace - Zákaznická linka mob.: 602 682 212 -------------------------------------------------------------------------------- Služba pro firmy Podnikáte a máte málo zakázek, chcete vše změnit ? Základem úspěchu k získání nových zakázek na koupelny je prezentace firmy na kvalitní webové adrese Využijte naší jedinečné nabídky, předběhněte konkurenci pronajměte si od nás doménu - Zatepleni.info

Termoizolační nátěry Maxi

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Antikondenzační a termoizolační nátěr Maxitherm je vhodný jako povrchová úprava fasád i interieru. Díky svým termoizolačním vlastnostem sníží náklady na vytápění i klimatizace v létě a zároveň zabraňuje kondenzování vlhkosti ve zdivu a tedy i tvorbě plísní.

Stavební dozor

stavební dozor,technický dozor,stavby,byty,ČKAIT, – Provádíme stavební dozor, technický dozor na pozemních stavbách v České republice pro investora. Dále přejímku bytů a domů od developerů či stavebních firem pro budoucí majitele. Dozorovou činností se rozumí dle stavebního zákona č.183/2006 Sb. kontrola kvality, prostavěnnosti, kontrola soupisů provedených prací, rozpočtů, zakrývaných konstrukcí, termínů, fotodokumentaci, přejímky etap stavby, objektů, díla.

Načítání trvalo 0.1685 sekund.