+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grania s.r.o.

Klíčová slova: kořenová čistička, čistička vod, zateplení fasády

E-mail: info.grania@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2013

Popis: Nabízíme služby v oblasti stavebních a zednických prací, jako jsou třeba opravy a zateplení fasády, omítky, příčky apod. Dále projektujeme a realizujeme domovní čistírny odpadních vod, zvláště pak kořenové čistírny odpadních vod, přírodní koupací jezírka a revitalizace toků a rybníků. Zpracováváme hydrologické studie povodí a hydraulické výpočty pro vodní toky.

Web: www.grania.cz

Další související informace

Termoizolační nátěry Maxi

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Antikondenzační a termoizolační nátěr Maxitherm je vhodný jako povrchová úprava fasád i interieru. Díky svým termoizolačním vlastnostem sníží náklady na vytápění i klimatizace v létě a zároveň zabraňuje kondenzování vlhkosti ve zdivu a tedy i tvorbě plísní.

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Foukaná izolace

foukaná izolace, foukaná izolace cena, – Foukaná tepelná izolace se nevybírá jen podle ceny, hlavním kritériem by měla být především kvalita. Foukanou izolací lze zateplovat celou budovu bez ohledu na její stáří. Zateplování budov produktem Climatizer Plus provádějí dobře vyškolení pracovníci. Orientační cenu za foukanou izolaci Climatizer Plus lze zjistit pomocí webového interaktivního ceníku, díky němuž můžeme snadno spočítat náklady na různé varianty izolování nemovitosti.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.