+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GREEN-PENB.CZ

Klíčová slova: Průkaz energetické náročnosti budov, projekční čin

E-mail: info@green-penb.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2013

Popis: Průkaz energetické náročnosti budov, projekční činnost, zelená úsporám 2, rozpočtování staveb, realizace staveb, zařízení financování, poradenská činnost v oblasti dotací, elektroinstalace, grafické návrhy kuchyní

Web: www.green-penb.cz

Další související informace

P.E.A.

průkaz budov, energetická kancelář, audit budov – Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce. Projektování elektrických zařízení. Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy. Petrovická energetická agentura zajišťuje energetické průkazy budov, energetické audity, energetické štítky budov. Zabývá se prodejem a montáží solárních panelů a fotovoltaických článků. V neposlední řadě pomůže s vyřízením programu Zelená úsporám.

Autoškola Ústí nad Labem

autoškola, ústí nad labem, řidičský průkaz – Autoškola Koruna v Ústí nad Labem vám nabízí výuku a výcvik k získání řidičského oprávnění pro osobní automobily, motocykly, nákladní automobily a autobusy. Dále zajišťujeme kondiční výcvik a školení řidičů.

Zbrojní průkaz snadno a rychle

zbrojní průkaz, zbrojní průkaz snadno a rychle – Jsme autory publikace „Zbrojní průkaz snadno a rychle“, kde jsou shrnuté dlouholeté zkušenosti ze zkoušek, které Vám zjednodušeným způsobem umožní složit zkoušku bez dlouhého učení.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.