+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GREEN-PENB.CZ

Klíčová slova: Průkaz energetické náročnosti budov, projekční čin

E-mail: info@green-penb.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2013

Popis: Průkaz energetické náročnosti budov, projekční činnost, zelená úsporám 2, rozpočtování staveb, realizace staveb, zařízení financování, poradenská činnost v oblasti dotací, elektroinstalace, grafické návrhy kuchyní

Web: www.green-penb.cz

Další související informace

Autoškola Radek Pasecký

Autoškola, Autoškola Praha, Řidičský průkaz Praha. – Autoškola Pasecký Praha s.r.o. zajišťuje řidičský průkaz na osobní automobil, motocykl a poskytuje kondiční jízdy i školení řidičů. Naše autoškola má kvalitní učitele a k žákům přistupujeme individuálně. S každým žákem se osobně domlouváme na termínech jízd, které mu nejvíce vyhovují, rovněž na začátcích a koncích praktické jízdy. Jízdy naše autoškola zajišťuje kvalitními vozy.

Architekti, projektanti

architekti, projektanti, projekční práce – Architektonické a projekční práce. Vypracování studií a kompletní dokumentace. Projekční práce zpracujeme od architektonické studie, přes dokumentaci pro územní rozhodnutí a stavební povolení, po dokumentaci pro provedení či zadání stavby.

ZBORAN, s.r.o.

Stavebné práce, zateplenie budov, dovoz štrkov – Stavebná spoločnosť zabezpečujúca stavebné práce všetkého druhu. Medzi poskytované služby patrí zateplenie budov, dovoz štrkov, prenájom a montáž debnenia, pokládka zámkovej dlažby a odvoz sute. Firma zabezpečuje aj zemné práce a kamenárske práce.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.