+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GREEN-PENB.CZ

Klíčová slova: Průkaz energetické náročnosti budov, projekční čin

E-mail: info@green-penb.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2013

Popis: Průkaz energetické náročnosti budov, projekční činnost, zelená úsporám 2, rozpočtování staveb, realizace staveb, zařízení financování, poradenská činnost v oblasti dotací, elektroinstalace, grafické návrhy kuchyní

Web: www.green-penb.cz

Další související informace

Projektory Engel, projekč

projektory, projekční technika – ENGEL s. r. o. působíme na trhu s projekční technikou již patnáctým rokem. Na rozdíl od konkurence nabízíme mnohaleté zkušenosti a bezkonkurenční počet montáží projekční techniky. Nabízíme projektory, interaktivní tabule a kompletní sortiment prezentační a projekční techniky. Realizujeme instalace pro firmy, státní instituce, školy, školící střediska, veřejné prostory a v neposlední řadě také domácnosti. To vše s důrazem na kvalitu prodaného zboží a preciznost odvedené práce.

Autoškola Radek Pasecký

Autoškola, Autoškola Praha, Řidičský průkaz Praha. – Autoškola Pasecký Praha s.r.o. zajišťuje řidičský průkaz na osobní automobil, motocykl a poskytuje kondiční jízdy i školení řidičů. Naše autoškola má kvalitní učitele a k žákům přistupujeme individuálně. S každým žákem se osobně domlouváme na termínech jízd, které mu nejvíce vyhovují, rovněž na začátcích a koncích praktické jízdy. Jízdy naše autoškola zajišťuje kvalitními vozy.

Zbrojní průkaz snadno a rychle

zbrojní průkaz, zbrojní průkaz snadno a rychle – Jsme autory publikace „Zbrojní průkaz snadno a rychle“, kde jsou shrnuté dlouholeté zkušenosti ze zkoušek, které Vám zjednodušeným způsobem umožní složit zkoušku bez dlouhého učení.

Načítání trvalo 3.8052 sekund.