+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hájovna

Klíčová slova: originální mozaiky nástěnné dekorační obklady

E-mail: josefkazhajovny@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2010

Popis: na našem webu nabízíme originální nástěnné dekorační mozaiky pro šikovné české ručičky. Jednotlivé vzory, orazy jsou neopakovatelné, každý je jedinečný as nemůže se stát, že přijdete k někomu domů a bud mít totéž. Nepřehlédnutelný doplněk Vašeho bytu, do jakéhokoliv nevyužitého prostoru na zdi, oživí Vaši chodbu, dětský pokoj, kuchyň, celý byt.

Web: hajovna.webnode.cz/

Další související informace

Dlažba na terasu

Dlažba na terasu, dlažba Praha, dlažba a obklady – Dlažba na terasu nebo obklady pro jakýkoli jiný bytový či nebytový prostor. Sortiment doplňují mozaiky, kameninové obklady.

Samolepky na zeď

samolepky na zeď, WallArt, dekorační samolepky – Samolepky na zeď, výroba, prodej, realizace na zakázku. Jsme největší výrobce tohoto sortimentu na trhu, vyrábíme samolepky pouze z originální wallart folie. Super ceny a výběr z přibližně 1000 motivů v různých velikostech a barvách.

Kamen Bema

kamené obklady kámen kameny – Kamenné obklady, naše nabídka vás překvapí. Dodáme materiály pro váš kamenný obklad.Cenová nabídka samozřejmostí.Kamenné obklady od nás vydrží. Kamené obklady hustopeče. Kvalitní a stálé kamenné obklady.

Načítání trvalo 3.1436 sekund.