+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hevos s.r.o. - Stavební s

Klíčová slova: stavební stroje

E-mail: reg10@liver.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. z??? 2008

Popis: Naše firma sídlí v Šumicích v sousedství města Uherský Brod. Prodáváme stroje světových výrobců v oblasti stavební, dále nabízíme servis a opravy stavebních strojů. Rozšířením nabídky o stroje světových výrobců YANMAR-minibagry, ATLAS-kolové nakladače a RAMMER - hydraulická kladiva působí naše firma v oblasti stavebních strojů.

Web: www.stavebnistroje-hevos.cz/

Další související informace

Stavební stroje

Stavební stroje, náhradní díly, bourací kladiva – Jsme autorizovaný prodejce a servis nakladačů Novotný. Zastoupení CSM Tisovec, prodej a opravy strojů UDS. Nabízíme servis, pronájem a prodej demoličních kladiv INDECO, opravujeme hydraulická bourací a demoliční kladiva všech značek. Servis UNC.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

MINGAU - stavební stroje

Stavební stroje, PAUS, půjčovna, servis – Prodej nových stavebních strojů PAUS, prodej použitých stavebních strojů, bazar stavebních strojů. Provozujeme půjčovnu stavebních strojů a provádíme veškerý servis.

Načítání trvalo 0.1973 sekund.