+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HIDEX Prievidza, s. r. o.

Klíčová slova: tepelná izolácia,zateplovanie,fasádna izolácia,izo

E-mail: dusan@hidex.sk

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2012

Popis: Predaj stavebných, technických, protipožiarnych a akustických izolácií.Predaj fasádnych zateplovacích systémov - všetky komponenty zateplenia fasád.Predaj expandovaného a extrudovaného polystyrénu. Predaj stavebných, technických, protipožiarnych a akustických izolácií.Predaj fasádnych zateplovacích systémov - všetky komponenty zateplenia fasád.Predaj expandovaného a extrudovaného polystyrénu.

Web: www.hidex.sk/

Další související informace

Klajstaf

zatepľovanie, zateplenie, stavebná práce, stavebé – Stavebná firma, ktorá sa špecialiuje na zatepľovanie, stavebné práce, úpravy interiéru všetkého druhu a ponúka aj prenájom lešenia. Cieľom každého projektu je pracovať v duchu hesla kvalitná a poctivá práca.

První KEY-STAV, a.s.

stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činn – Hlavní náplní společnosti jsou dodávky stavebních a montážních prací včetně veškerých materiálů a inženýrských činností na nových stavbách, rekonstrukcích a opravách.stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činnost, stavby, rekonstrukce, opravy, stavebnictví, key-stav, keystav, pozemní, ostrava, český-těšín, třinec, jablunkov

Načítání trvalo 0.0553 sekund.