+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hmoždinky,krytky,pu pěny

Klíčová slova: hmoždinky,natloukací,talířové,pu pěny,styro

E-mail: vpd@vpd.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2009

Popis: Velkoobchod a internetový prodej spojovací materiál a stavební chemie.Výroba a prodej plastových součástek a dílů,výroba plastových krytek na šrouby,vruty a matice.Prodej chemických kotev a lepidel,montážní pěny a tmely.

Web: www.vpd.cz

Další související informace

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Konstrukce-kotvení

profily,konzoly,objímky,kotvy,hmoždinky,příchytky – Dodavatel ocelových upevňovacích dílů, kotevního a spojovacího materiálu. Určeno k montáži pomocných konstrukcí TZB pro uložení potrubních rozvodů, kabelových tras a technologických zařízení. Sortiment je členěn dle stavebních oborů, zahrnuje montážní profily a konzoly, ocelové a plastové objímky na potrubí, soupravy pro upevnění zdravotechniky, upevnění VZT potrubí, kabelové příchytky, ocelové kotvy, chemické kotvy, hmoždinky, stavební chemie, prvky pro protipožární prostupy potrubí.

Hmoždinky a kotvy

hmoždinky, kotvy, chemická malta – Internetový obchod zaměřený na prodej upevňovací a kotevní techniky. Nabízíme levné a kvalitní plastové hmoždinky do dutých i plných materiálů, ocelové kotvy pro lehké i těžké kotvení a chemickou maltu.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.