+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hmoždinky,krytky,pu pěny

Klíčová slova: hmoždinky,natloukací,talířové,pu pěny,styro

E-mail: vpd@vpd.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2009

Popis: Velkoobchod a internetový prodej spojovací materiál a stavební chemie.Výroba a prodej plastových součástek a dílů,výroba plastových krytek na šrouby,vruty a matice.Prodej chemických kotev a lepidel,montážní pěny a tmely.

Web: www.vpd.cz

Další související informace

Koelner Morava s.r.o.

hmoždinky, šrouby, vruty, kotvy, nářadí – Koelner Morava s.r.o. je společnost zabývající se prodejem spojovacího materiálu a kotevní techniky. Působíme na trhu od roku 2006 pod tímto názvem, ale naše zkušenosti s tímto materiálem sahají o mnoho let zpět. Díky dynamickému rozvoji a kvalitou služeb, kterou jsme našim zákazníkům schopni nabídnout, jsme si upevnili pozici mezi předními prodejci spojovacího materiálu. Rozsáhlé skladové zásoby umožňují pružně reagovat na požadavky zákazníků. Stále rostoucí množství zákazníků z různých odvětví obchodu a z řad realizačních firem je pro nás pomyslná jednička za dobře odvedenou práci.

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.