+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Holeček s.r.o. - omitky

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2009

Popis: Jsme dynamická firma zabývající se především realizací strojních omítek, lití samonivelačních betonových potěrů, zateplování budov a dále také obchodní činností. Díky zkušenostem v tomto oboru a vysokému nasazení našich pracovníku, jsme schopni zvládat stavby od rodinných domů až po developerské zakázky většího rozsahu

Web: www.omitky-holecek.cz

Další související informace

Půjčka bez potvrzení o př

půjčka bez potvrzení příjmu, půjčka bez potvrzení – Půjčka bez potvrzení o příjmu je nabízena mnoha českými firmami. Účelem tohoto blogu je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou společnost. Na stránce se můžete také podělit o zkušenosti s dalšími firmami.

Vybavení dětských hřišt.

UNI sestavy, lanové sestavy, sestavy, dopadové – Hledáte doplňky pro již existující dětská hřiště? Nebo chcete pořídit pro svou obec dětské hřiště se spoustou herních prvků pro děti? Různé skluzavky, lonavé dráhy, vybavení pro dětská hřiště. Pružinové houpadla, šplhací sestavy a prolézací hrady.

Revitalizace byt. domů

Revitalizace, Revitalizace domů, Stavební firma – Stavební a obchodní společnost JINGS s.r.o. Pardubice se specializuje na rekonstrukce domů, revitalizace domů, regenerace domů, zateplování fasád a financování staveb. Specializujeme se především na revitalizace bytových domů a revitalizace budov občanské vybavenosti, včetně pomoci se zajišťováním finančních prostředků na realizaci revitalizace. Naše stavební firma působí nejen v regionech Pardubice a Hradec Králové, potažmo v celém Pardubickém a Královéhradeckém kraji a dalších místech ČR.

Načítání trvalo 1.0936 sekund.