+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HST stav s.r.o.

Klíčová slova: odvodňovaci systémy, stavebni práce,revitalizace

E-mail: hststav@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2010

Popis: Jsme obchodně - stavební společnost zabývající se především prodejem a distribucí odvodňovacích systémů. Provádíme také stavební práce, rekonstrukce objektů, revitalizace rodinných a panelových domů, stavby nízkoenergetických domů, stavební dozor.

Web: www.hst-stav.cz

Další související informace

Drainage s.r.o.

servis, údržba, ploché střechy, stavební práce – Drainage s.r.o., zajišťuje pravidelný servis a údržbu plochých střech, jelikož i bezúdržbová střecha vyžaduje pravidelnou péči. Správná a pravidelná údržba může prodloužit životnost Vaší střechy o desítky let.

Stavební práce - stavby

Stavební činnost, stavební práce, stavby na klíč, – Česká stavební firma provádí stavební práce - rekonstrukce a stavby na klíč. Zakázky realizujeme po celé republice. Od projektu až k dokončovacím pracem. Provádíme také rekonstrukce budov a v případě přání klienta i stavební dozor.

Revitalizujte.cz - Portál

revitalizace, zateplení, portál poptávek – Na portálu revizalizujte.cz najdete nepřeberné množství poptávek specializovaných na revitalizace bytových domů a sídlišť. Naleznete zde poptávky na výměny oken, zateplení fasád, rekonstrukce střech a dalších prací.

Načítání trvalo 0.0754 sekund.